Nákrčník Black Heart Hatter černo-červená

Praktický multifunkční šátek ve tvaru "roury", mnoho způsobů využití, mírně elastický, bezešvý, atraktivní grafický motiv v... více informací »
Nákrčník Black Heart Hatter
Značka: Black heart
290 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický multifunkční šátek ve tvaru "roury", mnoho způsobů využití, mírně elastický, bezešvý, atraktivní grafický motiv v...

Praktický multifunkční šátek ve tvaru „roury“, mnoho způsobů využití, mírně elastický, bezešvý, atraktivní grafický motiv v motorkářském stylu.. Nákrčník Black Heart Hatter slouží především pro ochranu před větrem a udržení tepla na problémových částech těla, jako je krk a hlava. Tento šátek ve tvaru roury je elastický, z funkčních materiálů a díky bezešvému designu zaručuje i vysoký komfort. Další předností je exkluzivní grafický motiv, který vyjadřuje pravého motorkářského ducha. Krom použití na motorkách se tento multifunkční nákrčník samozřejmě hodí i na outdoorové aktivity. Díky různým způsobům a možnostem nošení nabízí spoustu využití, například jako šálu, kuklu, čelenku, kapuci, čepici či gumičku.Technický popis:

praktický multifunkční šátek ve tvaru „roury“
prodyšný
mírně elastický
pro celoroční využití
vyroben z jednoho kusu beze švů
lze nosit mnoha různými způsoby – pro ochranu obličeje, krku nebo hlavy
univerzální velikost
atraktivní grafický motiv v motorkářském stylu
rozměry: 48 x 25 cm
materiál: 100% polyester

Způsoby použití: Unikátní a oblíbený produkt Nákrčník Black Heart Hatter černo-červená můžete najít již dnes na webu v populární rubrice uncategorized! Prozkoumejte skvělé produkty ve zmiňované rubrice za outletovou cenu! Tato značka má ve stále nabídkce vysoce kvalitní produkty. Však to vidíte sami. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Nákrčník Black Heart Hatter od naší známé značky Black heart dostanete momentálně se slevou. Nyní nakoupíte za 290 Kč.