Stehenní kapsa W-TEC Black Heart Skipestro

Stylová a praktická externí kapsa, kterou lze jednoduše připevnit, pravá hovězí kůže, kožený pásek s očky a kovovými... více informací »
Stehenní kapsa W-TEC Black Heart
1 290 Kč1 490 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Stylová a praktická externí kapsa, kterou lze jednoduše připevnit, pravá hovězí kůže, kožený pásek s očky a kovovými...

Stylová a praktická externí kapsa, kterou lze jednoduše připevnit, pravá hovězí kůže, kožený pásek s očky a kovovými přezkami, motorkářský design, nastavitelná délka.. Stehenní kapsa W-TEC Skipestro je praktická přídavná externí kapsa z pravé hovězí kůže, kterou lze jednoduše připevnit na stehno. Na jejím originálním grafickém zpracování se značka W-TEC spojila s českým progresivním designérským brandem Black Heart. Našité motorkářské motivy tady tvrdí muziku! Opasek je také vyroben z kůže a pro nastavení velikosti využívá kovových přezek a pevnostních oček a je doplněn o textilní pásek na stehnu. Tato kapsa bude nápomocná pro rychlý přístup k dokladům, telefonu, peněžence, nářadí a podobně.Technický popis:

vhodná pro rychlý přístup k dokladům, telefonu, peněžence, nářadí a podobně
3 vnější kapsy na zip
1 kapsa z vnitřní strany
nastavitelný kožený opasek v oblasti pasu s kovovými přezkami a pevnostními očky
nastavitelná textilní pásek v oblasti stehna s plastovou přezkou
našitá loga Black Heart a W-TEC
objem: 0,5 l
materiál: pravá hovězí kůže
rozměry: cca š20 x v31 cm (bez pásku)
rozměry kapes: 

kapsa z vnitřní strany – 16 x 27 cm
horní kapsa s druky – 15 x 7 cm
prostřední kapsa na zip – 17 x 17 cm
spodní kapsa na zip – 15 x 15 cm
Tento akční produkt Stehenní kapsa W-TEC Black můžete koupit jednoduše tu na našich stránkách v populární kategorii uncategorized! Podívejte se na oblíbené kousky z této populární rubriky ve slevě!

Tento zlevněný produkt Stehenní kapsa W-TEC Black Heart od společnosti s předním postavením na trhu W-tec black heart je dostupný zrovna až neuvěřitelně levně. Na našich stránkách za 1 290 Kč.