Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 37,5 kg

Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční... více informací »
Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel
Značka: Insportline
4 390 Kč4 990 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční...

Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 37,5 kg je vhodná pro všestranné využití. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním zajišťujícím perfektní stabilitu činky i během náročnějších cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky šestihrannému provedení závaží je činka inSPORTline Hexsteel 37,5 kg při odložení a skladování perfektně stabilní.Technický popis:

kvalitní kovové tělo činky
ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť
moderní design
precizní zpracování
váha vyražena na těle činky
hmotnost: 37,5 kg
délka úchopu: 13,5 cm
šířka kotoučového bloku: 14 cm
průměr závaží: 20 cm
celková délka: 41,5 cm
cena za 1 ks Hodně prodávaný produkt seženete rovnou tady na našich stránkách v sekci uncategorized! Prozkoumejte skvělé produkty ze zmíněné kategorie v akci.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 37,5 od známého dodavatele Insportline pohodlně získáte aktuálně opravdu levně. Zboží pořídíte teď u nás za 4 390 Kč.