Náramek Highlander Paracord – trojzubec, píšťalka, křesadlo

Náramek z nylonové šňůrky, která se dá rozmotat a využít její celá délka 2,5 m. Náramek je spojen plastovou sponou a... více informací »
Náramek Highlander Paracord -
Značka: Highlander
200 Kč
Ověřit dostupnost
Náramek z nylonové šňůrky, která se dá rozmotat a využít její celá délka 2,5 m. Náramek je spojen plastovou sponou a...

Náramek z nylonové šňůrky, která se dá rozmotat a využít její celá délka 2,5 m. Náramek je spojen plastovou sponou a součástí náramku je píšťalka a křesadlo pro rozdělání ohně.. Náramek Highlander Paracord je upletený z několika metrů kvalitní nylonové šňůry, jejíž nosnost je až 250 kg. Náramek je spojen plastovou sponou (trojzubec), ve které je zabudovaná píšťalka a křesadlo pro rozdělání ohně. Náramek můžete v případě potřeby rozmotat a šňůru použít ke stavbě přístřešku, pro nouzové slaňování nebo jako náhradní tkaničky do bot.Technický popis: 

praktický náramek z nylonové šňůrky
náramek se dá rozmotat na délku 2,5 m
zapínání pomocí plastové spony (trojzubec)
součástí trojzubce je píšťalka a křesadlo
barva: olivová
materiál: nylon
rozměry: 23 x 3 x 10 cm
délka po rozmotání: 2,5 m
nosnost šňůrky: 250 kgTento kvalitní produkt máte možnost nakoupit prostě tady na našem webu ve známé kategorii uncategorized. Vyberte si podobné produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu! Značka vám poskytuje vysoce kvalitní zboží Náš sortiment je široký, mrkněte na další prověřené zboží od značky . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Náramek Highlander Paracord - trojzubec, píšťalka, od spolehlivého výrobce Highlander jde sehnat tady teď za zcela nejnižší cenu. Nabídka od 200 Kč.