Airbagová vesta Helite e-Turtle HiVis rozšířená HiVis žlutá L

CE homologovaný airbag zcela nafouknutý během 100 ms, elektronická detekce pádu či nehody, odnímatelný zádový protektor,... více informací »
Airbagová vesta Helite e-Turtle
Značka: Helite
20 250 Kč
Ověřit dostupnost
CE homologovaný airbag zcela nafouknutý během 100 ms, elektronická detekce pádu či nehody, odnímatelný zádový protektor,...

CE homologovaný airbag zcela nafouknutý během 100 ms, elektronická detekce pádu či nehody, odnímatelný zádový protektor, velkorysé možnosti nastavení, rozsáhlý reflexní materiál.. Airbagová vesta Helite e-Turtle rozšířená je vesta 3v1 disponující revolučním stupněm ochrany pro motorkáře. Hlavní výhodou je přítomnost nafukovacího airbagového systému, který dokáže absorbovat náraz svým rozsáhlým povrchem, čímž je energie nárazu efektivně rozptýlena. Navíc k případnému úderu do hlavy dojde se zpožděním a zpomalením, což ochrání hlavu před traumatickým poraněním mozku. Dále hlava a páteř zůstávají v rovině na místě, a tak je krční páteř zajištěna před zraněním a hyper-flexí. K tomu je ještě vesta vybavena zádovým protektorem (SAS-TEC úroveň 2), který působí jako želví krunýř. To má za následek odolnost proti protržení (například ostrými předměty) a plné rozptýlení síly na povrchu airbagu.

Airbagová vesta Helite e-Turtle přináší také vícesenzorovou technologii – čili bez jakékoliv fyzické trhačky pro připojení k motocyklu – vše totiž probíhá elektronicky. Senzor integrovaný do vesty (CDU) sleduje pohyb motocyklisty v kontextu, zatímco čidlo umístěné na vidlici motocyklu (SDU – není součástí balení) detekuje nárazy na motocykl. Oba senzory jsou spárovány a analyzují situaci. Jakmile je zjištěn pád nebo nehoda, vesta se automaticky nafukuje před dopadem na zem.

Z hlediska pohodlí je airbagová vesta Helite e-Turtle vybavena vnitřní síťovinou pro lepší cirkulaci vzduchu a systémem přezek a suchých zipů pro jednoduché přizpůsobení velikosti a snadné zapnutí i v rukavicích. Praktickým designovým doplňkem jsou rozsáhlé reflexní plochy, které zvyšují pasivní bezpečnost při jízdě ve špatných světelných podmínkách.

Vesta je certifikována externí laboratoří Alienor Certification, francouzským specialistou pro objektivní testování osobních ochranných prostředků (PPE).Klíčové vlastnosti:

velký objem ochrany: mezi 14 a 28 litry v závislosti na velikosti airbagu
ochrana i při stání: senzor vidlice (není součástí) vás ochrání v jakémkoliv kolizním případu při rychlosti od 0 km/h
ochrana životně důležitých částí těla: hrudník, pánev, záda a krční páteř
Turtle efekt: pro lepší absorpci a redukci nárazu, 4x účinnější než normální airbag

Volby ochrany:

vesta a senzor přední vidlice (není součástí balení)

ochrana i při klidovém stavu a nízké rychlosti
případy detekce:

uklouznutí, ztráta přilnavosti, ztráta kontroly – senzor CDU detekuje pád a spustí airbagový systém v závislosti na situaci
kolize s vozidlem nebo překážkou – senzor vidlice detekuje náraz a vyšle signál do senzoru vesty CDU, který analyzuje situaci a v případě potřeby aktivuje airbag

pouze vesta

ideální pro závodní okruhy (pouze k několika málo nehodám dochází při nízké rychlosti, kolizi s vozidlem nebo nárazu do překážky)
případ detekce: uklouznutí, ztráta přilnavosti, ztráta kontroly – senzor CDU analyzuje situaci, detekuje pád a v případě potřeby spustí airbagový systém

Technický popis:

vesta 3v1
CE homologovaný airbagový systém
rozsáhlý povrch airbagu pro absorbci nárazu
zcela nafouknutý ve 100 ms
CE homologovaný EN1621/2 odnímatelný zádový protektor SAS-TEC, úroveň 2
perfektní ochrana krční páteře
senzor vesty (CDU):

analyzuje pohyb motocyklisty v reálném čase
dlouhá životnost nabití (1 týden)
pracuje s GPS signálem
detekuje pád při rychlosti vyšší jak 20 km/h
doba detekce: 62 ms

senzor přední vidlice (SDU – není součástí balení):

snadná instalace
detekuje pád při rychlosti od 0 km/h
je autonomní – baterie není dobíjecí
doba detekce: 31 ms

rozsáhlý reflexní materiál
vnitřní textilní 3D síťovina
tři velmi lehké, snadno nastavitelné popruhy s odolnými přezkami na zapínání
1 vnější kapsa pro malé předměty (bankovní karta, hotovost, apod.)
sedí přes jakýkoliv typ oděvu
lehká, flexibilní a volná pod pažemi
neoprenový límec
integrovaná bombička (s možností rychlé výměny) součástí vesty

Vesta byla kladně ohodnocena redakcí v časopise Motohouse 6/2021.Velikostní tabulka:

Velikost
Výška postavy (cm)
Obvod hrudi s oblečením (cm)
Obvod pasu s oblečením (cm)
Obvod boků s oblečením (cm)
Délka zad (cm)
Velikost bombičky

rozšířené L
170-185
100-125
100-125
100-125
55-70
100 ccm

rozšířené XL
180-195
105-130
105-130
105-130
60-75
100 ccm Často hledaný produkt Airbagová vesta Helite e-Turtle HiVis rozšířená HiVis žlutá L naleznete taky na našich stránkách v oblíbené sekci uncategorized! Nyní koupíte nové kousky ve zmiňované kategorii za internetové ceny! U zákazníků oblíbená značka vám může poskytnout top sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Unikátní a oblíbený kousek Airbagová vesta Helite e-Turtle HiVis od naší známé značky Helite lze získat právě teď u nás v akci! Na našich stránkách za 20 250 Kč.