Náhradní hledí pro přilbu V518 čiré

Speciální úprava proti mlžení, Anti-scratch úprava proti poškrábání, snadný mechanizmus výměny.. Náhradní hledí pro přilbu... více informací »
Náhradní hledí pro přilbu V518
Značka: Worker
99 Kč390 Kč Sleva -74%
Ověřit dostupnost
Speciální úprava proti mlžení, Anti-scratch úprava proti poškrábání, snadný mechanizmus výměny.. Náhradní hledí pro přilbu...

Speciální úprava proti mlžení, Anti-scratch úprava proti poškrábání, snadný mechanizmus výměny.. Náhradní hledí pro přilbu V518 je vysoce kvalitní hledí, které má speciální úpravu proti mlžení. Hledí se 100% průhledností je potaženo speciální vrstvou, která zabraňuje poškrábání plexiskla. Náhradní hledí pro přilbu V518 lze snadno vyměnit díky jednoduchému mechanizmu.Technický popis:

náhradní plexisklo pro přilbu V518
speciální úprava proti mlžení
Anti-scratch úprava proti poškrábání
snadný mechanizmus výměny Zcela unikátní produkt Náhradní hledí pro přilbu V518 čiré máte možnost nakoupit již dnes tady na našich stránkách umístěný v kategorii uncategorized! Nyní můžete získat vyjímečné produkty ze zmíněné sekce v akci!

Ve slevě tento výrobek Náhradní hledí pro přilbu V518 od společnosti s předním postavením na trhu Worker snadno seženete tady a teď právě za báječnou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 99 Kč.