Trekingové hole FERRINO Ortles 019

Pětidílné, lehké a velmi skladné, ergonomické protiskluzové rukojeti, regulační systém LOCK a GO, praktická poutka.. Trekingové... více informací »
Trekingové hole FERRINO Ortles
Značka: Ferrino
1 390 Kč
Ověřit dostupnost
Pětidílné, lehké a velmi skladné, ergonomické protiskluzové rukojeti, regulační systém LOCK a GO, praktická poutka.. Trekingové...

Pětidílné, lehké a velmi skladné, ergonomické protiskluzové rukojeti, regulační systém LOCK a GO, praktická poutka.. Trekingové hole FERRINO Ortles jsou pětidílné skládací hole z hliníkové slitiny. Ta je extrémně lehká a zajišťuje tak pohodlné užívání i přenášení holí. Kompletně složené hole navíc měří pouhých 40 cm, takže ani nezaberou mnoho místa. Systém LOCK a GO umožňuje snadné a rychle nastavení délky v rozmezí 115 – 135 cm. Hole jsou opatřeny ergonomickými protiskluzovými rukojeťmi, které spolu s poutky zaručují pevné a pohodlné uchopení. Pro bezproblémový pohyb terénem jsou hole vybaveny wolframovým hrotem s bezpečnostním krytem. Trekingové hole FERRINO Ortles jsou velmi pevné a lehké. Pro rekreační využití a horské túry jsou tyto hole ideální.Technický popis:

pětidílné skládací hole z hliníkové slitiny 7075
systém nastavování délky LOCK a GO
wolframové hroty
bezpečnostní kryty
poutka pro fixaci zápěstí
velmi skladné
hmotnost: 580 g 
materiál: slitina hliníku 7075
nastavitelná délka: 115 – 135 cm
délka při složení: 40 cm
průměry: 18/16/14/14/14 mm
balení obsahuje 2 ks holí
Neodolatelný kus Trekingové hole FERRINO Ortles máte možnost pořídit přímo tady na webu v oblíbené sekci uncategorized. Nyní koupíte nové produkty z této oblíbené kategorie za extra cenu. Přední dodavatel pro vás připravuje prvotřídní výrobky. A tady je důkaz.

Oblíbený a kvalitní výrobek Trekingové hole FERRINO Ortles od skvělé a známé značky Ferrino můžete sehnat bezpečně online téměř zdarma! V současnosti pořídíte za cenu 1 390 Kč.