Trekingové hole FERRINO Spantik 019

Skládací turistické hole, lehké a velmi skladné, ergonomické protiskluzové rukojeti, možnost nastavení délky.. Trekingové hole... více informací »
Trekingové hole FERRINO Spantik
Značka: Ferrino
1 450 Kč
Ověřit dostupnost
Skládací turistické hole, lehké a velmi skladné, ergonomické protiskluzové rukojeti, možnost nastavení délky.. Trekingové hole...

Skládací turistické hole, lehké a velmi skladné, ergonomické protiskluzové rukojeti, možnost nastavení délky.. Trekingové hole FERRINO Spantik jsou lehké skládací turistické hole určené aktivní pohyb v přírodě. Hole se skládají ze tří částí, které velmi rychle spojíte dohromady a zase rozložíte. Jeden z dílů je navíc teleskopický, takže snadno a rychle nastavíte dle potřeb délku v rozmezí 115 – 135 cm. Minimální rozměry po rozložení (40 cm) Vám umožní vzít si hole prakticky kamkoliv, aniž by zbytečně překážely. Hliníková slitina (dural) navíc zajišťuje velmi nízkou hmotnost. Anatomická protiskluzová rukojeť zabraňuje vzniku otlaků či odřenin, pohodlně se drží a spolu s poutkem zajišťuje pevný úchop. Grip je prodloužený, takže si snadno poradíte i v terénu s častými změnami profilu svahu. Trekingové hole FERRINO Spantik jsou dodávány s trekingovým talířkem a gumovou ochranou wolframových hrotů.Technický popis:

tři části (1 teleskopická) z hliníkové slitiny 7075
anatomická prodloužená protiskluzová rukojeť
systém nastavování délky LOCK a GO
wolframové hroty
bezpečnostní kryty
poutka pro fixaci zápěstí
velmi skladné
hmotnost: 600 g 
materiál: slitina hliníku 7075 (dural)
nastavitelná délka: 115 – 135 cm
délka ve složeném stavu: 40 cm
průměry: 18/16/14/14/14 mm
balení obsahuje 2 ks holí Oblíbený a kvalitní produkt Trekingové hole FERRINO Spantik 019 jde koupit právě zde tu na našem webu umístěný v kategorii uncategorized. Nyní můžete najít nové produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás vám nabízíme více, podívejte se také na více kousků od výrobce . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka svým zákazníkům nabízí kvalitní zboží.

Tento designový produkt Trekingové hole FERRINO Spantik od značky s tradicí a dobrou pověstí Ferrino snadno můžete najít teď v akci! Nabídky již od 1 450 Kč.