Horní a spodní tyč pro trampolínu Top Jump 430 cm

Náhradní tyč pro trampolínu Top Jump 430 cm.. Horní a spodní tyč pro trampolínu Top Jump 430 cm přijde vhod při výměně staré... více informací »
Horní a spodní tyč
Značka: Insportline
429 Kč529 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Náhradní tyč pro trampolínu Top Jump 430 cm.. Horní a spodní tyč pro trampolínu Top Jump 430 cm přijde vhod při výměně staré...

Náhradní tyč pro trampolínu Top Jump 430 cm.. Horní a spodní tyč pro trampolínu Top Jump 430 cm přijde vhod při výměně staré či poškozené tyče původní trampolíny. Výška spojených tyčí je 281 cm a průměr 2,5 cm. Sada neobsahuje pěnovou ochranu tyče.
Ve slevě produkt Horní a spodní tyč pro trampolínu Top Jump 430 cm pořídíte bezprostředně tu na našich stránkách umístěný v kategorii uncategorized. Nyní můžete koupit nové produkty z této známé kategorie v bezva akci! Populární dodavatel vám může nabídnout prvotřídní sortiment A to je teprve začátek! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek Horní a spodní tyč originál od značky Insportline snadno můžete najít na našich stránkách teď za příznivou cenu! Právě teď za cenu 429 Kč.