Nástěnný stojan na hřídele inSPORTline Wabarak

Stojan na zeď pro 8 vzpěračských tyčí najednou! Tvoří ho 2 samostatné části, které si libovolně připevníte na stěnu..... více informací »
Nástěnný stojan na hřídele
Značka: Insportline
2 990 Kč3 490 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Stojan na zeď pro 8 vzpěračských tyčí najednou! Tvoří ho 2 samostatné části, které si libovolně připevníte na stěnu.....

Stojan na zeď pro 8 vzpěračských tyčí najednou! Tvoří ho 2 samostatné části, které si libovolně připevníte na stěnu.. Nevíte kam se vzpěračskými tyčemi? Co takhle zavěsit je na zeď? S nástěnným stojanem inSPORTline Wabarak si uděláte ve své posilovně pořádek a zároveň si ji přizpůsobíte přesně tak, jak potřebujete. Stojan se skládá ze dvou samostatných částí a ty můžete umístit tak daleko od sebe, jak vám to bude vyhovovat – minimální délku hřídele si tedy určujete sami. Celkově máte k dispozici zarážky na 8 tyčí a rozhodně se nemusíte bát je všechny zaplnit – ocelová konstrukce s přehledem unese až 200 kg!Technický popis:

nástěnný stojan na vzpěračské tyče
prostor pro maximálně 8 tyčí
možnost nastavení libovolné vzdálenosti mezi háky
materiál: ocel
tloušťka rámu: 5 mm
délka jedné části: 135 cm
šířka jedné části: 4,5 cm
doporučená vzdálenost mezi vnitřní částí stojanů: 79 cm (pro minimální délku hřídele 120 cm)
hmotnost: 14 kg
nosnost: 200 kg Diskontní kus máte možnost dostat aktuálně na stránkách v sekci uncategorized. Nyní můžete najít akční kusy z této rubriky snadno online. Výrobce pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní výrobky.

Často hledaný kus Nástěnný stojan na hřídele inSPORTline od známé kvalitní značky Insportline snadno seženete zrovna opravdu výhodně! K sehnání zrovna v akci za 2 990 Kč.