Nesmeky Yate Blue Ice M (36-39)

Protiskluzová ochrana na boty, hroty z tvrzené oceli, snadné nasazení, vhodné pro namrzlé chodníky a zledovatělé cesty, cena za... více informací »
Nesmeky Yate Blue Ice  M
Značka: Yate
260 Kč
Ověřit dostupnost
Protiskluzová ochrana na boty, hroty z tvrzené oceli, snadné nasazení, vhodné pro namrzlé chodníky a zledovatělé cesty, cena za...

Protiskluzová ochrana na boty, hroty z tvrzené oceli, snadné nasazení, vhodné pro namrzlé chodníky a zledovatělé cesty, cena za pár.. Nesmeky Yate Blue Ice dokonale zabrání uklouznutí na ledovém nebo kluzkém terénu. Snadno se nasadí na jakoukoliv pevnou obuv a jsou prakticky během okamžiku připraveny k použití. Hroty z tvrzené oceli poskytují skvělou trakci především na rovném či mírně nakloněném povrchu. Jsou optimálně rozmístěny tak, aby byly zajištěny co nejlepší vlastnosti na ušlapaném sněhu i ledu. Jednotlivé hroty jsou připevněny k vysoce odolnému termoplastickému elastomeru umístěnému okolo celé boty, ke které výborně přiléhá. Díky tomu se mezi botou a nesmekem nehromadí sníh či jiné nečistoty. Model Blue Ice má vylepšené usazení hrotů, které zamezuje jejich náhodnému vypadnutí. Tyto nesmeky jsou ideální volbou pro každého, kdo chce při chůzi na kluzkých cestách cítit větší jistotu.Technický popis:

praktické nesmeky vhodné do města i do přírody
perfektně sednou na jakoukoliv obuv
elastický popruh zůstává pružný i v mrazu
výborná trakce a dokonalá stabilita
snadné a rychlé nasazení
velmi lehké
vhodné pro namrzlé a kluzké chodníky
nejsou vhodné pro horolezectví
počet hrotů: 10 x 2
materiál: tvrzená ocel, termpolastický elastomer
hmotnost:  M – 140 g, L – 145 g, XL – 150 g
Unikátní a žádaný produkt je k dostání zrovna tady u nás v sekci uncategorized! Máme pro vás ještě podobné výrobky z této rubriky za nejlepší ceny! V očích zákazníků populární značka pro vás připravuje vysoce kvalitní sortiment

Tento výjimečný kousek Nesmeky Yate Blue Ice M originál od značky Yate je k dispozici zde teď skutečně levně. Nyní získáte od 260 Kč.