Světlo zadní Kellys Illux USB

Světlo s 16 LED diodami ideální především pro silniční kola, 290° pozorovací uhel, voděodolnost IPX4.. Jedním kliknutím... více informací »
Světlo zadní Kellys Illux
Značka: Kellys
849 Kč
Ověřit dostupnost
Světlo s 16 LED diodami ideální především pro silniční kola, 290° pozorovací uhel, voděodolnost IPX4.. Jedním kliknutím...

Světlo s 16 LED diodami ideální především pro silniční kola, 290° pozorovací uhel, voděodolnost IPX4.. Jedním kliknutím rozsvítíte oslnivou záři, která Vám v okamžiku zvedne sebevědomí a pocit bezpečí kdekoliv, kde je potřeba být viditelný. Světlo Kellys Illux USB je díky 16 LED diodám skvělý nástroj, aby bylo Vaše kolo viděno za denního světla, kdy se schyluje k soumraku, začne pršet, či dokonce v mlze. Je určeno všem cyklistům bez rozdílu, ale díky jeho tvaru je vhodným doplňkem i pro nadšence silniční cyklistiky.

Klíčové vlastnosti:

pás 16 LED diod pro viditelnost z velké vzdálenosti
290° pozorovací uhel pro ještě větší jistotu být viděn včas
aerodynamický design a upevnění díky elastickým lamelám je vhodným doplňkem bezpečnosti kola
široké tlačítko umožňuje zapnout světlo i bez nutnosti zastavit jízdu
pomocí Micro USB kabelu světlo kdykoliv nabijete a nemusíte více nakupovat další baterie – kromě toho také šetříte přírodu
baterie zvládne 500 nabíjecích cyklů bez viditelné ztráty výkonu
splňuje náročnou německou legislativu StVZO o silničním provozu
Technický popis:

světelný výkon: 25 lm
světelný zdroj: 16x LED
funkce: 100% svícení
výdrž baterie: 2 h (100%)
indikátor baterie: oranžová (24-5% nabití), blikající oranžová ( Tento kvalitní produkt Světlo zadní Kellys Illux můžete sehnat přímo na našich stránkách ve známé rubrice uncategorized! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie ve slevě! Významný výrobce může nabídnout kvalitní výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další kousky značky . Najdete je níže na této stránce.

Tento designový kousek Světlo zadní Kellys Illux od našeho předního výrobce Kellys jednoduše naleznete aktuálně extra výhodně. Pouze nyní za 849 Kč.