Impregnace stanů a vybavení Fabsil Gold Aerosol 200 ml

Prostředek na silikonové bázi ve spreji, vysoce koncentrovaný, zabraňuje promoknutí a pomáhá látce dýchat.. Fabsil Gold Aerosol... více informací »
Impregnace stanů a vybavení Fabsil Gold Aerosol
Značka: Fabsil
289 Kč
Ověřit dostupnost
Prostředek na silikonové bázi ve spreji, vysoce koncentrovaný, zabraňuje promoknutí a pomáhá látce dýchat.. Fabsil Gold Aerosol...

Prostředek na silikonové bázi ve spreji, vysoce koncentrovaný, zabraňuje promoknutí a pomáhá látce dýchat.. Fabsil Gold Aerosol je velmi účinný a koncentrovaný impregnační prostředek ve spreji na silikonové bázi. Zajišťuje ochranu proti vodě u technických textilií, čili například u batohů nebo stanů, ale jednoduše je ideálním pomocníkem pro většinu outdoorové výbavy.

Je až dvakrát více koncentrovaný než běžné výrobky Fabsil, poskytuje tak maximální možnou voděodpudivost. V nabízené kompaktní formě ve spreji je skvěle využitelný i na hůře dostupných místech jako jsou švy či zipy, což z něj dělá skvělého společníka do batohu i během delších cest. Schne bez zápachu, je bezbarvý, vyživuje látku a obnovuje jí do původního stavu.Technický popis:

přípravek na silikonové bázi ve spreji
dvakrát více koncentrovaný než jiné výrobky Fabsil
vysoká úroveň voděodpudivosti
zabraňuje promoknutí a pomáhá látce dýchat
pravidelné nanášení prodlužuje látce životnost
látku vyživuje a obnovuje do původního stavu
ideální pro ošetření špatně dostupných míst
schne bez zápachu
bezbarvý
lze využít na outdoorové a nepromokavé tkaniny, stany, batohy, slunečníky, přístřešky, zahradní židle a další produkty z textilií
objem: 200 ml

Tento zlevněný produkt Impregnace stanů a vybavení Fabsil od značky s dlouholetou tradicí Fabsil jednoduše získáte v aktuální nabídce za akční cenu! Momentálně k dispozici za 289 Kč.