Motokrosové brýle iMX Mud Black Matt

Rámeček z lehkého a elastického plastu, sklo z polykarbonátu s AntiFog aplikací a čepy pro slídy, ventilace drobnými otvory po... více informací »
Motokrosové brýle iMX Mud
Značka: Imx
649 Kč
Ověřit dostupnost
Rámeček z lehkého a elastického plastu, sklo z polykarbonátu s AntiFog aplikací a čepy pro slídy, ventilace drobnými otvory po...

Rámeček z lehkého a elastického plastu, sklo z polykarbonátu s AntiFog aplikací a čepy pro slídy, ventilace drobnými otvory po obvodu rámu, příprava pro strhávačky.. Neskutečná energie, potřeba vyjadřovat emoce a projev ostrrrrého temperamentu – motokrosové brýle iMX Mud vznikly z vášně k motokrosu. Bláto, písek, prach a vůně benzínu jsou tvou hnací silou? To znamená, že iMX jsou určeny pro tebe. Vzepři se pravidlům, vytvoř si svoje vlastní, změň historii. Je to koneckonců tvůj příběh!

Trojitá pěnová vrstva těchto brýlí těsně přilne k obličeji a zajišťuje vysoký komfort při používání. Pásek se silikonovým potiskem na vnitřní straně pak zabraňuje sklouznutí brýlí z helmy. Sklo brýlí je jednoduše vyměnitelné.Technický popis:

rámeček z lehkého a elastického plastu
sklo z polykarbonátu s povlakem AntiFog (úprava proti zamlžování), odolné proti poškrábání, vybavené čepy pro slídy, 100% UV ochrana
trojitá pěnová vrstva
ventilace drobnými otvory po obvodu rámu
kompatibilní s motokrosovými helmami
pásek se silikonovým potiskem na vnitřní straně
vyměnitelné sklo
Super výrobek Motokrosové brýle iMX Mud Black Matt lze koupit bezstarostně tady na našem webu v populární kategorii uncategorized. Nyní koupíte ostatní produkty ve zmiňované rubrice za rozumné peníze! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další kousky od výrobce . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel má na skladě prvotřídní výrobky Podívejte se sami.

Tento neodolatelný produkt Motokrosové brýle iMX Mud Black značky Imx lze zakoupit v naší nabídce v bezva akci. Teď v akci 649 Kč.