Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 12,5kg

Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka... více informací »
Jednoruční činka inSPORTline Profi
Značka: Insportline
1 390 Kč1 590 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka...

Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 12,5 kg je kvalitní ocelová činka pro všestranné posilování. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním, které zajišťuje skvělou stabilitu činky i při náročnějším cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou TPU se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky rovným hranám závaží je činka inSPORTline Profi CPU 12,5 kg při odložení a skladování perfektně stabilní a nikam se vám nemůže odkutálet. Činku využijete jak pro domácí posilovnu, tak do profi fitness centra! Technický popis:

kvalitní kovové tělo činky
ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť
moderní design
precizní zpracování
váha vyražena na těle činky
hmotnost: 12,5 kg
délka úchopu: 15 cm
šířka kotoučového bloku: 5,8 cm
průměr závaží: 15 cm
celková délka: 26,5 cm
cena za 1 ks Hodně žádaný výrobek Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 12,5kg je k sehnání mimo jiné na našich stránkách v sekci uncategorized! Pořiďte si zcela nové kusy z této známé sekce za nejlepší ceny! Tato značka poskytuje špičkové zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Velmi žádaný kus Jednoruční činka inSPORTline Profi od společnosti s předním postavením na trhu Insportline lze získat zde teď právě ve slevě. Ve skvělé akci za 1 390 Kč.