Jednoruční nakládací činkový set inSPORTline 3-18 kg černo-zelený

Seříznutá hrana kotoučů pro vyšší stabilitu při ukládání, protiskluzová úprava, závitová osa, nastavení různé... více informací »
Jednoruční nakládací činkový set inSPORTline 3-18
Značka: Insportline
1 290 Kč1 490 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Seříznutá hrana kotoučů pro vyšší stabilitu při ukládání, protiskluzová úprava, závitová osa, nastavení různé...

Seříznutá hrana kotoučů pro vyšší stabilitu při ukládání, protiskluzová úprava, závitová osa, nastavení různé hmotnosti.. Jednoruční nakládací činkový set inSPORTline 3-18 kg černo-zelený je univerzální a cenově dostupný set nakládacích činek. Balení obsahuje dvakrát kotouče ve třech různých hmotnostech, jednu hřídel a dvě bezpečnostní objímky. Kotouče jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastového materiálu s cementovou náplní. Pro maximální stabilitu jsou kotouče z jedné strany mírně seříznuté aby je bylo možné snadno postavit. Kotouče mají velmi atraktivní design doplněn logem inSPORTline. Činková osa se závitem vyrobená z tvrzeného plastu má protiskluzové úchopy a lze tak hřídel pevně držet při cvičení. Tento jednoruční nakládací činkový set inSPORTline 3-18 kg vám umožní posilovat horní končetiny, záda, prsní i břišní svaly.Technický popis:

univerzální činkový set
jednoduchý mechanismus upevnění závaží na osu
rukojeť s protiskluzovou úpravou
seříznutá hrana kotoučů pro vyšší stabilitu při ukládání 
atraktivní design
materiál kotoučů: plastové tělo s cementovou náplní
materiál hřídele: tvrzený plast 
hmotnost činky: 3-18 kg
vhodné pro posilovaní horních končetin, zad, prsních i břišních svalů

Sada obsahuje:

2 x cementový kotouč 1,25 kg
2 x cementový kotouč 2,5 kg
2 x cementový kotouč 5 kg
2 x bezpečnostní objímka
1x hřídel se závitem dlouhá 45 cm (16 cm nakládací část) s průměrem 30 mm, hmotnost 0,5 kgDesignový produkt Jednoruční nakládací činkový set inSPORTline 3-18 naleznete taky tu na webu zařazený v sekci uncategorized. Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží z této sekce za akční cenu! Tento vyjímečný výrobce má vysoce kvalitní produkty.

Akční kus Jednoruční nakládací činkový set inSPORTline 3-18 od společnosti s výborným jménem Insportline je k dispozici právě teď u nás se slevou! Nabídka od 1 290 Kč.