Plyometrická bedna inSPORTline 3-High

Všestranná pomůcka pro zlepšení kondice, dynamiky a výbušnosti! Dřevěná konstrukce unese až 250 kg a díky pěnovému potahu... více informací »
Plyometrická bedna inSPORTline 3-High
Značka: Insportline
5 990 Kč6 990 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Všestranná pomůcka pro zlepšení kondice, dynamiky a výbušnosti! Dřevěná konstrukce unese až 250 kg a díky pěnovému potahu...

Všestranná pomůcka pro zlepšení kondice, dynamiky a výbušnosti! Dřevěná konstrukce unese až 250 kg a díky pěnovému potahu při dopadech pošetří vaše klouby!. Plyometrická bedna inSPORTline 3-High představuje jednoduchý, ale účinný způsob, jak zapracovat na fyzičce a koordinaci a zároveň si posílit hluboké stabilizační svalstvo CORE! Dřevěný box je na každé straně jinak dlouhý a nabízí tak skvělou variabilitu tréninku podle toho, jak namáhavý trénink chcete podstoupit.

Plyometrické boxy se používají zejména pro zlepšení výbušnosti a rozvoj dynamické síly a cílem plyometrického tréninku obecně je vyvinout maximální sílu za co nejkratší dobu. K tomu slouží cviky jako výskoky, výstupy, kliky, dřepy nebo výpady. Měkký a odolný EVA povrch při dopadu šetří vaše klouby a zároveň je i protiskluzový. Ani během intenzivního tréninku se tak nemusíte bát, že byste z boxu spadli.Technický popis:

univerzální tréninková pomůcka pro plyometrický trénink
pevná dřevěná konstrukce s polstrovaným povrchem
ideální pro rozvoj dynamické a výbušné síly
skvělá pomůcka pro CORE trénink a posilování vlastní hmotností
3 nastavitelné výšky díky stranám o různých délkách
protiskluzový povrch
materiál: dřevo, PVC/EVA
rozměry: 76 x 61 x 51 cm
hmotnost: 20 kg
nosnost: 250 kg
Zcela unikátní výrobek Plyometrická bedna inSPORTline 3-High můžete koupit mimo jiné tady na našich stránkách ve známé kategorii uncategorized! Vyhledejte si nové produkty ve zmíněné kategorii snadno online. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Plyometrická bedna inSPORTline 3-High od dodavatele s dobrým jménem Insportline snadno získáte na našich stránkách teď za výprodejovou cenu! Nyní za 5 990 Kč.