Masážní pistole inSPORTline Bitigo

Kompaktní bezdrátový přístroj s všestrannou sadou nástavců na masáž celého těla! Navíc s nastavením 20 rychlostí vibrací!.... více informací »
Masážní pistole inSPORTline Bitigo
Značka: Insportline
1 690 Kč1 890 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Kompaktní bezdrátový přístroj s všestrannou sadou nástavců na masáž celého těla! Navíc s nastavením 20 rychlostí vibrací!....

Kompaktní bezdrátový přístroj s všestrannou sadou nástavců na masáž celého těla! Navíc s nastavením 20 rychlostí vibrací!. Masážní pistole inSPORTline Bitigo je kompaktní bezdrátový přístroj, se kterým si uděláte stejné pohodlí jako v masážním salonu! Nejenže vám pomůže uvolnit ztuhlé svaly a stimulovat krevní oběh – pravidelnou masáží dokonce zlepšíte celkový stav vaší svalové tkáně! V balení najdete rovnou 4 vyměnitelné nástavce, každý vhodný pro jiný druh masáže. Vibrace si navíc můžete pokaždé nastavit do 20 různých rychlostí. Variací masáže tak bude pro každého dostatek, stejně tak jako možností zaměřit se na obzvlášť bolestivá místa. Standardní kulatá hlavice s povrchem z tuhé pěny je vhodná pro všechny svalové skupiny, v balení ale navíc najdete plochou násadku pro větší svaly a citlivá místa, špičku pro tlak na specifické místo a rozdvojený nástavec ve tvaru U na krční páteř. V jednom kompaktním přístroji se tak skrývá kompletní arzenál na plnohodnotnou masáž celého těla!Technický popis:

bezdrátový masážní přístroj
bytelná, kompaktní konstrukce
4 různé masážní nástavce pro celé tělo
20 stupňů rychlosti
digitální ukazatel stavu nabití baterie a zvolené rychlosti vibrací
ideální pro uvolnění ztuhlých a bolavých svalů
podpora krevního oběhu
vhodné pro masáž téměř celého těla
baterie: dobíjecí, 12V Li-Ion 1500mAh
výdrž baterie: až 5,8 hod (v závislosti na zvolené intenzitě)
doba nabíjení: 3 hod 
frekvence vibrací: 1800 – 3000 rpm
zdvih (amplituda): až 8 mm
výkon: 48 W
hlučnost: 35 – 45 dB
hmotnost: 840 g
praktické pouzdro pro snadný přenos
nabíječka je součástí balení

Masážní nástavce (dle pořadí na úvodní fotografii):

zakulacený standard s povrchem z tuhé pěny – na všechny svalové skupiny
tvar kužele – zaměření na specifická místa
plochý – na citlivá a kostnatá místa
rozdvojený – na masáž krčních obratlů Velmi prodávaný produkt můžete koupit rovnou tu na našich stránkách v oblíbené sekci uncategorized! Máme pro vás unikátní kusy z této známé sekce za nejnižší cenu! U nás vám nabídneme víc, mrkněte na více produktů značky . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kousek Masážní pistole inSPORTline Bitigo od kvalitní značky Insportline naleznete tady teď právě pořád výhodně. Právě lze objednat jen za 1 690 Kč.