Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 2×10 kg

Fitness pomůcka pro zvýšení efektivity tréninku, široké možnosti využití, bezpečné uchycení objímkou, kvalitní ocel, dva... více informací »
Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 2x10
Značka: Insportline
3 890 Kč4 380 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Fitness pomůcka pro zvýšení efektivity tréninku, široké možnosti využití, bezpečné uchycení objímkou, kvalitní ocel, dva...

Fitness pomůcka pro zvýšení efektivity tréninku, široké možnosti využití, bezpečné uchycení objímkou, kvalitní ocel, dva řetězy a dvě objímky v balení.. Vzpěračská řetězy inSPORTline Chainbos 10 kg je skvělou pomůckou pro zintenzivnění každého tréninku. Prostřednictvím objímky s průměrem 50 mm se stejně jako kotouč nasadí na hřídel a působí jako zátěž. Princip využití řetězů spočívá v tom, že v dolní poloze cviku část jejich hmotnosti leží na podlaze. Zvedáním tyče se „zvyšuje“ i hmotnost řetězů a vy tak musíte vynakládat čím dál vyšší sílu. Svaly jsou tak naplno zapojené v celém rozsahu pohybu a cvičení je maximálně efektivní. Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 10 kg jsou vhodné pro širokou škálu cviků. Využijete je při bench pressu, mrtvém tahu, dřepování či posilování bicepsů. Alternativně můžete řetěz použít jako zátěž na tělo při posilování vlastní hmotnosti a zvýšit náročnost shybů nebo dipů. Možnosti jsou opravdu neomezené. Řetězy jsou vyrobeny z kvalitní oceli. Díky tomu jsou velmi pevné a nehrozí rychlé opotřebení. Délka řetězů je dostatečná i pro vyšší uživatele. Pokud hledáte způsoby, jak zlepšit výsledky svého tréninku, řetězy na hřídel inSPORTline Chainbos jsou pro Vás skvělou volbou.Technický popis:

řetěz na hřídel pro silový trénink
objímka s průměrem 50 mm
široká škála možných cviků
materiál: ocel
délka: 186 cm
délka bez objímky: 179 cm
průměr objímky: 50 mm
vnější průměr objímky: 65 mm
počet článků řetězu: 30
vnější délka článku: 91,6 mm
vnitřní délka článku: 60 mm
vnější šířka článku: 56 mm
vnitřní šířka článku: 24,4 mm
tloušťka článku: 15,8 mm
součástí balení dva řetězy a dvě objímky Tento výjimečný produkt můžete koupit pohodlně tady na stránkách ve známé sekci uncategorized. Nyní můžete získat akční kousky ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu. Výrobce má k dispozici velmi kvalitní produkty.

Žádaný kus Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 2x10 od odblíbeného výrobce Insportline pohodlně získáte u nás teď v akci. Akční cena 3 890 Kč.