Freestyle koloběžka inSPORTline Mantis

Kvalitní materiály, 100 mm PU kolečka, ložiska ABEC 7, vysoká odolnost, originální design.. Freestyle koloběžka inSPORTline... více informací »
Freestyle koloběžka inSPORTline Mantis
Značka: Insportline
1 790 Kč1 990 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Kvalitní materiály, 100 mm PU kolečka, ložiska ABEC 7, vysoká odolnost, originální design.. Freestyle koloběžka inSPORTline...

Kvalitní materiály, 100 mm PU kolečka, ložiska ABEC 7, vysoká odolnost, originální design.. Freestyle koloběžka inSPORTline Mantis je stylová koloběžka pro naprosté začátečníky i pokročilé jezdce! Padne do oka každému odvázanému riderovi, vyznavači  freestylu a dalších adrenalinových sportů. Pří výrobě rámu byly použity kvalitní materiály, díky kterým je zajištěna robustnost a perfektní odolnost koloběžky i při vyšším zatížení! O hladkou jízdu se postarají 100 mm polyuretanová kolečka s plastovými středy, která perfektně tlumí nárazy. Rychlá ložiska ABEC 7 s vysokou precizností výroby zaručují svižnou jízdu.

S ocelovými řídítky širokými 54 cm, hlavovým složením NECO a masivní 3-bodovou objímkou je předurčena pro jízdu ve skate parku s širokou škálu triků. Protiskluzový nášlap zase zajistí stabilitu i při těch nejodvážnějších akrobatických kouscích. Originální jednoduchý design koloběžky v kombinaci s minimalistickým barevným provedením vám zajistí, že se stanete nepřehlédnutelnými ať už budete kdekoli! Freestyle koloběžka inSPORTline Mantis je vhodná jak pro freestyle jízdu ve skateparku, tak i pro běžné přesuny po městě.

Technický popis: 

stylový design 
široký nášlap 105 mm
protiskluzový grip tape s grafikou na nášlapu
pevná řídítka z oceli (lze otáčet o 360°)
odolná hliníková deska
vidlice z pevné oceli
3-bodová objímka
výkonná nášlapná brzda z oceli
minimální doporučená výška jezdce: 140 cm
velikost koleček: 100 mm x 24 mm
tvrdost koleček: 85A
materiál koleček: PU
jádra koleček: plastová
ložiska: ABEC 7
hlavové složení: NECO
kompresní systém: závitový
rozměr řídítek: š54,5 x v57 cm (od objímky) 
rozměr nášlapné plochy: 33 x 10,5 cm
výška nášlapu: 6,6 cm
celková délka desky: 48,5 cm
celkové rozměry koloběžky: d65x š54,5 x v80 cm
hmotnost: 3,3 kg
doporučený věk: 5+
nosnost: 100 kg Výjimečný a žádaný výrobek Freestyle koloběžka inSPORTline Mantis lze pořídit teď tu na našem webu v rubrice uncategorized. Vyhledejte si další kusy ze zmíněné kategorie z pohodlí domova! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás další skvělé zboží od výrobce . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel prodává top produkty. Přesvědčte se.

Tento oblíbený výrobek Freestyle koloběžka inSPORTline Mantis od společnosti s předním postavením na trhu Insportline můžete koupit zrovna napořád výhodně! V současnosti za 1 790 Kč.