Digitální krokoměr inSPORTline Strippy II černá

Krokoměr s podsvíceným displejem, klasický hodinkový řemínek s přezkou, na ruku či nohu, 30 denní paměť, možnost připojení k... více informací »
Digitální krokoměr inSPORTline Strippy II
Značka: Insportline
899 Kč1 090 Kč Sleva -17%
Ověřit dostupnost
Krokoměr s podsvíceným displejem, klasický hodinkový řemínek s přezkou, na ruku či nohu, 30 denní paměť, možnost připojení k...

Krokoměr s podsvíceným displejem, klasický hodinkový řemínek s přezkou, na ruku či nohu, 30 denní paměť, možnost připojení k počítači přes USB.. Digitální krokoměr inSPORTline Strippy II je užitečný pedometr, který nabízí řadu funkcí. Mezi hlavní funkce patří měření provedených kroků, měření překonané vzdálenosti, měření počtu spálených kalorií či délka chůze. Krokoměr disponuje i 30 denní pamětí, která uchovává naměřená data. Hodnoty si pak můžete stáhnout do počítače a pomocí aplikace jednoduše porovnávat výsledky, sledovat statistiky chůze a jiné. Další předností je denní budík, nízká hmotnost či voděodolné silikonové tělo. Krokoměr lze samozřejmě používat i jako klasické hodinky. Díky těmto vlastnostem se stal digitální krokoměr inSPORTline Strippy II oblíbeným pomocníkem při chůzi.Technický popis:

atraktivní design
voděodolné silikonové tělo
klasický hodinkový řemínek s přezkou
4 tlačítka (light, set, mode, reset)
podsvícení
30 denní paměť
zobrazení paměti
zobrazení souhrnných informací
čas
budík
připojení k počítači pomocí USB (USB kabel součástí balení)
aplikace pro systém Windows k porovnávání hodnot – Pedometr Management 
obvod zápěstí: 12-21,5 cm
rozměr pásku: d280 x š26 x t2mm
rozměr displeje: d46 x š40 x t13 mm
hmotnost: 48 g
baterie: CR2032, 3V (knoflíková)
vhodné pro nošení na ruce či noze

Funkce:

počítání provedených kroků (Step)
odhad překonané vzdálenosti (Km / Mile)
odhad spotřebovaných kalorií (Kcal)
měření délky cvičení (Min)
do paměti se ukládá počet provedených kroků, množství spotřebovaných kalorií, překonaná vzdálenost a délka chůze za posledních 30 dní (Record)
celkový počet kroků, spotřebovaných kalorií, překonaných kilometrů a odcvičených minut (Total)
funkce umožňující nastavení budíku (ALM)Kvalitní a žádaný produkt Digitální krokoměr inSPORTline Strippy II jde nakoupit přímo na našem webu umístěný v sekci uncategorized! Nyní získáte podobné produkty z naší rubriky snadno online. Dodavatel vám může poskytnout prvotřídní produkty. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky další produkty od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento skvělý produkt Digitální krokoměr inSPORTline Strippy II od značky s tradicí a dobrou pověstí Insportline jednoduše získáte v aktuální nabídce opravdu levně! Výhodně za skvělou cenu 899 Kč.