Stojan na jednoručky inSPORTline RK2213

Policový stojan na šestihranné i klasické jednoručky, ze tří pater, s gumovou tlumící podložkou.. Policový stojan inSPORTline... více informací »
Stojan na jednoručky inSPORTline
Značka: Insportline
4 990 Kč5 890 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost
Policový stojan na šestihranné i klasické jednoručky, ze tří pater, s gumovou tlumící podložkou.. Policový stojan inSPORTline...

Policový stojan na šestihranné i klasické jednoručky, ze tří pater, s gumovou tlumící podložkou.. Policový stojan inSPORTline RK2213 je navržen pro ukládání šestihranných jednoručních činek, ale také klasických nakládacích činek. Odolný rám s nakloněnými policemi je navržen tak, aby manipulace byla maximálně pohodlná. Každá police stojanu inSPORTline RK2213 má gumovou protiskluzovou a tlumící podložku.Technický popis:

tři vysokozátěžové police
police s gumovou protiskluzovou a tlumící podložkou
odolný rám s nakloněnými policemi 
rozměry: d120 x š54 x v91 cm
užitný rozměr polic: d109 x 28 cm
šířka lišty police: 9 cm
vodorovná rozteč mezi lištami polic: 10 cm
profil rámu stojanu: 50 x 50 mm
hmotnost: 20 kg
nosnost: 250 kg
kategorie SC – doporučujeme pro domácí, hotelová či klubová fitcentra
stojan je dodáván bez činek
poznámka: fotografie je ilustrační, produkt má šedou barvu Zcela unikátní kus Stojan na jednoručky inSPORTline máte možnost pořídit také tady u nás v oblíbené rubrice uncategorized. Prozkoumejte jiné produkty z této populární kategorie za outletovou cenu! Významný výrobce má na skladě top produkty. Udělejte si radost!

Tento zlevněný výrobek Stojan na jednoručky inSPORTline od oblíbené značky se zárukou kvality Insportline pohodlně pořídíte momentálně na webu za super cenu! Nyní nakoupíte za 4 990 Kč.