Hák pro držák na kolo inSPORTline Bikespire 40 mm

Přídavný hák s nosností až 20 kg a nastavením vzdálenosti jednotlivých háků od 17 do 39,5 cm.. Hák pro držák na kolo... více informací »
Hák pro držák na kolo
Značka: Insportline
449 Kč
Ověřit dostupnost
Přídavný hák s nosností až 20 kg a nastavením vzdálenosti jednotlivých háků od 17 do 39,5 cm.. Hák pro držák na kolo...

Přídavný hák s nosností až 20 kg a nastavením vzdálenosti jednotlivých háků od 17 do 39,5 cm.. Hák pro držák na kolo inSPORTline Bikespire slouží jako rozšíření k patrovému držáku na kola inSPORTline Bikespire. Jeho předností je naprosto jednoduchá montáž, kterou zvládnete během pár minut. Sklon konzole, do které se našroubují nosné háky si volíte dle potřeby a prostorových možností. Nastavení vzdálenosti háků jednotlivých konzolí je taktéž libovolné od 17 do 39,5 cm – vhodné i pro kola vašich ratolestí. V nabídce najdete tři varianty, které se liší pouze ve velikosti průměru úchopu (objímky) na tyč stojanu – 50 mm, 45 mm a 40 mm (nejširší průměr je vhodný pro spodní část patrového držáku). Povrch háků, je potažen ochrannou gumou, nemusíte mít proto strach z poškození laku vašeho miláčka. Technický popis: 

bezpečné uskladnění kol
rozšíření k patrovému držáku na kola inSPORTline Bikespire
snadná montáž
ochranná guma proti poškození laku kola
můžete nastavit sklon konzole na patrovém držáku
nastavení vzdálenosti jednotlivých háků na konzoli od 17 do 39,5 cm
možnost připevnění na jednu tyč až 6 háků 
šířka háku: cca 5 cm
nosnost 1 háku: 20 kg
háky mají odlišný průměr úchopu (objímky) na tyč, proto je nutno při montáži upevnit správný hák na správnou část tyče Unikátní a oblíbený kousek můžete dostat taky tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice uncategorized. Podívejte se na jiné produkty z této známé rubriky za výhodné peníze. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známá značka vám poskytuje prvotřídní produkty.

Tento akční a ve slevě produkt Hák pro držák na od známé společnosti Insportline jednoduše můžete najít právě za skvělou cenu! Akční ceny od 449 Kč.