Dohledávací detektor kovů inSPORTline Wrangell

Efektivně detekuje nejrůznější druhy kovů, odolný vůči prachu a vodě, snadná manipulace, lehká konstrukce.. Dohledávací... více informací »
Dohledávací detektor kovů inSPORTline
Značka: Insportline
999 Kč
Ověřit dostupnost
Efektivně detekuje nejrůznější druhy kovů, odolný vůči prachu a vodě, snadná manipulace, lehká konstrukce.. Dohledávací...

Efektivně detekuje nejrůznější druhy kovů, odolný vůči prachu a vodě, snadná manipulace, lehká konstrukce.. Dohledávací detektor kovů inSPORTline Wrangell ocení každý zapálený hledač pokladů! Dokáže totiž detekovat nejrůznější typy kovů od mincí, zlata, stříbra, přes reálie či šperky a výrazně vám usnadní hledání vytyčených cílů. Díky svému intuitivnímu ovládání bude vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Disponuje vestavěným LED indikátorem a světlem, zvukovým bzučákem a krytem baterie, čímž je detektor chráněn proti poškození. Přístroj má zabudovaný slot na 9V obdélníkovou alkalickou baterii. Vřele doporučujeme používat pouze kvalitní alkalické baterie, taky aby byl zaručen správný chod detektoru a jeho maximální výdrž. Ta se pohybuje v rozmezí od 8 až do 20 hodin neustálého provozu v závislosti na typu baterie. Zároveň hravě odolává prachu a tryskající vodě, proto bude ideálním společníkem i do náročnějšího terénu. Vzhledem k nízké hmotnosti jej bez problému přenesete v kapse nebo batohu, přičemž nezabere příliš mnoho místa. Dohledávací detektor kovů inSPORTline Wrangell vás rozhodně nezklame!Technický popis:

praktická dohledávačka kovů 
dokáže detekovat různé typy kovových předmětů
lehká snadno přenositelná konstrukce
intuitivní ovládání vhodné i pro začátečníky 
světelný LED indikátor 
intenzita světla zvyšující se na základě vzdálenosti cíle
IP66 odolnost proti prachu a tryskající vodě
frekvence: 11-13 kHz
citlivost: 5 cm
napájení: 9V alkalická baterie (není součástí balení)
rozměry: 28 x 4,5 cm
hmotnost: 200 g
rozsah pracovní teploty: -37 až +70° C Akční produkt Dohledávací detektor kovů inSPORTline získáte bezstarostně tady na stránkách v populární sekci uncategorized. Pořiďte si zcela nové produkty ze zmíněné sekce ve výprodejové akci. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od dodavatele . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka má ve stále nabídkce kvalitní zboží

Kvalitní a oblíbený výrobek Dohledávací detektor kovů inSPORTline od výrobce s dlouholetou historií Insportline jednoduše pořídíte u nás se slevou. Produkt nakoupíte teď u nás za 999 Kč.