Volejbalový míč inSPORTline Winifer, vel.5

Výrazně barevný míč standardní velikosti pro univerzální využití! Pevný a odolný povrch zajišťuje výborné letové... více informací »
Volejbalový míč inSPORTline Winifer
Značka: Insportline
199 Kč229 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Výrazně barevný míč standardní velikosti pro univerzální využití! Pevný a odolný povrch zajišťuje výborné letové...

Výrazně barevný míč standardní velikosti pro univerzální využití! Pevný a odolný povrch zajišťuje výborné letové vlastnosti!. Volejbalový míč inSPORTline Winifer je univerzální pomůckou pro všechny volejbalisty a volejbalistky! Díky standardní velikosti a odolnému povrchu je vhodný pro trénink, rekreační hru i amatérské zápasy. Nejlépe ho využijete v halových podmínkách, můžete ho ale vzít i ven. Míč je také pevný a má skvělé letové vlastnosti. Výrazné barevné provedení pak zajišťuje maximální viditelnost za jakékoliv situace!Technický popis:

odolný volejbalový míč standardní velikosti
výborné letové vlastnosti
strojově šitý z 18 panelů
vhodný pro vnitřní i venkovní použití
výrazné barvy pro maximální viditelnost míče
materiál: PVC, butyl (duše)
velikost: 5
hmotnost: 260 – 280 g
obvod: 66 – 68 cm
maximální tlak pro nafouknutí: 0,3 – 0,35 kg/cm2 (0,29 – 0,34 bar)
poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu
Akční a ve slevě výrobek Volejbalový míč inSPORTline Winifer, máte možnost sehnat bez problémů tu zařazený v rubrice uncategorized. Nyní můžete získat akční produkty ve zmíněné rubrice za super ceny. U nás nabízíme více, podívejte se také na více kousků značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka svým zákazníkům dodává vynikající produkty

Vynikající produkt Volejbalový míč inSPORTline Winifer, od výrobce s mnohaletou tradicí Insportline lze zakoupit tady nyní levně! Aktuálně za super cenu 199 Kč.