Trojřadý stojan na jednoruční činky inSPORTline Profirack III

Stojan na jednoruční činky, ze tří nakloněných polic, robustní konstrukce, pro domácí, klubové či hotelové využití..... více informací »
Trojřadý stojan na jednoruční
Značka: Insportline
9 990 Kč11 990 Kč Sleva -16%
Ověřit dostupnost
Stojan na jednoruční činky, ze tří nakloněných polic, robustní konstrukce, pro domácí, klubové či hotelové využití.....

Stojan na jednoruční činky, ze tří nakloněných polic, robustní konstrukce, pro domácí, klubové či hotelové využití.. Trojřadý stojan na jednoruční činky inSPORTline Profirack III je určen pro ukládání jednoručních nakládacích činek. Robustní a odolná konstrukce s nakloněnými policemi je velmi stabilní. Stojan se skládá ze 3 vysokozátěžových polic, kde každá police je navržena tak, aby byla manipulace s činkami maximálně pohodlná. Trojřadý stojan na jednoruční činky inSPORTline Profirack III unese činky od 1 do 20 kg a je doporučován pro domácí, hotelová či klubová fitcentra.Technický popis:

robustní konstrukce
3 vysokozátěžové police
nakloněné police ve tvaru M pro snadnou manipulaci s činkami
materiál: ocel
tloušťka rámu: 8 cm x 4 cm
tloušťka police: 0,3 cm
šířka polic: 22 cm
rozměr: výška 96,5 cm x délka 120 cm x šířka 62 cm
hmotnost: 23,5 kg
maximální nosnost: 400 kg
určené pro jednoruční činky
vhodné pro domácí, hotelové či klubové využití Kvalitní kousek Trojřadý stojan na jednoruční činky inSPORTline Profirack III je dostupný pohodlně tady u nás ve známé sekci uncategorized. Získejte ještě podobné kousky ve zmiňované rubrice v akci. Mezi zákazníky oblíbená značka pro své zákazníky prodává prvotřídní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento vynikající produkt Trojřadý stojan na jednoruční činky od známého výrobce Insportline snadno můžete sehnat momentálně na našich stránkách za akční cenu. Nyní pořídíte za 9 990 Kč.