Náhradní deska pro stůl inSPORTline OUTDOOR 100

Náhradní deska pro stůl inSPORTline OUTDOOR 100. Dá se použít i samostatně bez rámu pingpongového stolu do menších interiérů..... více informací »
Náhradní deska pro stůl inSPORTline OUTDOOR
Značka: Insportline
8 490 Kč9 390 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost
Náhradní deska pro stůl inSPORTline OUTDOOR 100. Dá se použít i samostatně bez rámu pingpongového stolu do menších interiérů.....

Náhradní deska pro stůl inSPORTline OUTDOOR 100. Dá se použít i samostatně bez rámu pingpongového stolu do menších interiérů.. Náhradní deska pro stůl inSPORTline OUTDOOR 100 je vysoce odolná herní deska, vyrobena z nejnovějšího tvrzeného SDMC materiálu. Venkovní pingpongový stůl inSPORTline OUTDOOR 100 je moderní pingpongový stůl, který svou vysokou odolností a stabilitou vyniká mezi stoly pro venkovní použití a stal se tak v krátké době velice oblíbeným ve všech rekreačních zařízeních, školních družinách, kempech a všude tam, kde je v první řadě potřebné, aby stůl bez problémů odolával všem přírodním vlivům a každodennímu vytížení. Deska pro stůl inSPORTline OUTDOOR 100 je vyrobena v oficiálních rozměrech, které stanovila Mezinárodní Federace Stolního Tenisu (ITTF) a uspokojí tak všechny typy hráčů.Technický popis:

oficiální rozměry stolu stanovené Mezinárodní Federací Stolního Tenisu (ITTF)
náhradní deska k pingpongovému stolu inSPORTline OUTDOOR 100
šetří místo v interiéru
rychlé a snadné uvedení do provozu
materiál: SDMC (hliník – pryskyřičný kompozit – hliník) výborně odolávajícího všem přírodním vlivům
hmotnost: 30 kg
rozměry po sestavení: délka 274 cm x šířka 152,5 cm x výška 0,6 cm
deska je vhodná pro vnitřní i venkovní využití
poznámka: vyobrazený rám stolu a síťka nejsou součástí balení Výjimečný produkt Náhradní deska pro stůl inSPORTline OUTDOOR 100 lze pořídit nyní tady u nás v populární kategorii uncategorized! Pořiďte si unikátní zboží z této oblíbené kategorie za parádní cenu.

Zajímavý kus Náhradní deska pro stůl inSPORTline OUTDOOR od výrobce s dobrým jménem Insportline lze pořídit právě teď v nabídce za zcela nejnižší cenu! V současnosti pořídíte za cenu 8 490 Kč.