Detektor kovů inSPORTline Quick Shooter

Lehce přenosný detektor kovu, tří-tónové nastavení hlasitosti, 240 mm voděodolná sonda, snadná montáž.. Jste začínající... více informací »
Detektor kovů inSPORTline Quick
Značka: Insportline
2 499 Kč2 990 Kč Sleva -16%
Ověřit dostupnost
Lehce přenosný detektor kovu, tří-tónové nastavení hlasitosti, 240 mm voděodolná sonda, snadná montáž.. Jste začínající...

Lehce přenosný detektor kovu, tří-tónové nastavení hlasitosti, 240 mm voděodolná sonda, snadná montáž.. Jste začínající hledač mincí a relikvií? Nevíte, jaký přístroj si vybrat, tak aby byl snadno ovladatelný a zároveň efektivní? Detektor kovů inSPORTline Quick Shooter bude pro vás tím pravým! K jeho sestavení nebudete potřebovat žádné speciální nářadí a vše zvládne zkompletovat svépomocí za pár minut. Detektor disponuje zřetelným LCD displejem s jednoduše vyznačenými funkcemi, díky kterým přístroj ukazuje hloubku hledaného objektu, možný typ kovu a jeho vzdálenost, číselnou hodnotu cíle a stav baterie. Ovládací panel připevníte na madlo s rukojetí nastavitelné délky. Pro vaše maximální pohodlí je k dispozici loketní opěrka, proto vás i při delším hledání nebudou bolet ruce ani záda. Je jen na vás, zda budete v terénu preferovat reproduktor nebo sluchátka, přístroj nabízí oba výstupy. Tří tónové rozlišování je ideální pro začátečníky, podle výšky tónu totiž poznáte, o jaký kov se jedná, což plně podpoří i číselné označení na displeji. Přístroj má zabudovaný slot na 9V alkalické baterie. Doporučujeme používat pouze kvalitní alkalické baterie, taky aby byl zaručen správný chod detektoru a jeho maximální výdrž. Detektor kovů inSPORTline Quick Shooter vám bude skvělým společníkem na cestách za pokladem!

Rozlišení kovů podle tónů: 

Typ tónu
Ukazatel na displeji, typ kovu 

nízký tón 
Iron – železo (ID 00-005), 5¢ – hliník, nikl, některé drobné zlaté předměty (ID 06-17)

střední tón 
P-Tab – hliník, některé drobné zlaté předměty (ID 18-26), ZN – zinek, hliník, středně velké zlaté předměty (ID 27-38), 1¢ – zinek, hliník, velké zlaté předměty (ID 39-62) 

vysoký tón
25¢ – stříbro, hliník (ID 63-99)

Technický popis: 

pevná konstrukce 
numerický LCD displej 
ukazatel stavu baterie 
ukazatel hloubky hledaného kovu
240 mm voděodolná sonda 
tří-tónové rozlišování typu kovu 
filtr kovů ignoruje nežádoucí kov díky nastavení disku a rozsahu
nastavitelná délka rukojeti 
loketní opěrka pro maximální pohodlí
automatické vyvážení
diskriminace ID nežádoucích kovů 
číselné rozlišování kovů na displeji (0-99) 
nastavení hlasitosti na reproduktor či sluchátka 
možnost použití sluchátek s 3,5 mm konektorem jack (nejsou součástí balení) 
velmi snadná montáž bez použití speciálních nástrojů
frekvence: 6,6 kHz
citlivost: 15 cm
výdrž: 15-20 hodin (klasické baterie), cca 8 hodin (dobíjecí baterie)
napájení: 2x 9V alkalické baterie (nejsou součástí balení) 
hmotnost: 1,4 kg Kvalitní a levný produkt Detektor kovů inSPORTline Quick naleznete přímo na stránkách umístěný v rubrice uncategorized! Nyní pořídíte akční výrobky z této populární rubriky za super peníze! U zákazníků oblíbený výrobce vám poskytuje vynikající produkty.

Akční a ve slevě produkt Detektor kovů inSPORTline Quick od skvělého a známého výrobce Insportline je k dispozici zde nyní za výprodejovou cenu. Teď v akci 2 499 Kč.