Síťka na pingpongový stůl inSPORTline Vidasa

Síťka s rychloupínacími klipy, vysoká stabilita, černá barva síťky s bílým okrajem.. Síťka na pingpongový stůl inSPORTline... více informací »
Síťka na pingpongový stůl
Značka: Insportline
799 Kč899 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Síťka s rychloupínacími klipy, vysoká stabilita, černá barva síťky s bílým okrajem.. Síťka na pingpongový stůl inSPORTline...

Síťka s rychloupínacími klipy, vysoká stabilita, černá barva síťky s bílým okrajem.. Síťka na pingpongový stůl inSPORTline Vidasa je vyrobena z kvalitního pevného nylonu. Masivní kovová konstrukce se upevňuje ke stolu pomocí rychloupínacích klipů. Černé barevné provedení je doplněno o bílý horní okraj pro snadnou orientaci během hry.Technický popis:

kovová konstrukce
vysoká stabilita
napnutí sítě pomocí provázku s řetízkem
rychloupínací klipy
bílý horní okraj
materiál: bavlna
barva: černá
rozměry: 15 x 175 cm
hmotnost balení: 1350 g
Vynikající produkt máte možnost koupit v pohodě tady u nás ve známé kategorii uncategorized. Pořiďte si kvalitní zboží z této kategorie snadno online. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další skvělé zboží od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Dodavatel dlouhodobě prodává prvotřídní produkty

Tento vynikající produkt Síťka na pingpongový stůl od top výrobce Insportline je k dostání aktuálně na našich stránkách v bezva akci. Výhodně za super cenu 799 Kč.