Posilovací smyčka inSPORTline Hiplop M

Textilní expandér, střední zátěž, protiskluzové pásky z vnitřní části, efektivní posilování, zaměření na svaly nohou a... více informací »
Posilovací smyčka inSPORTline Hiplop
Značka: Insportline
189 Kč249 Kč Sleva -24%
Ověřit dostupnost
Textilní expandér, střední zátěž, protiskluzové pásky z vnitřní části, efektivní posilování, zaměření na svaly nohou a...

Textilní expandér, střední zátěž, protiskluzové pásky z vnitřní části, efektivní posilování, zaměření na svaly nohou a paží.. Posilovací smyčka inSPORTline Hiplop M je šikovná fitness pomůcka pro efektivní procvičení stehenních a pažních svalů. I když to na první pohled nevypadá, dají vám cviky s touto nenápadnou textilní páskou pořádně zabrat. Stačí smyčkou provléct ruce nebo nohy a využít jejího odporu ke ztížení klasických sestav, jako například dřepů nebo úkroků. Také ji lze použít v kombinaci s jiným náčiním, například s činkami. Díky silikonovým protiskluzovým pruhům na vnitřní straně materiálu zůstane smyčka během cvičení vždy na svém místě.

Posilovací smyčka inSPORTline Hiplop M poskytuje střední stupeň zátěže a je tak vhodná jak pro začátečníky, tak i pokročilé cvičence. Využít ji můžete k posilování stehen, kotníků, boků, hýždí, paží i ramen. Smyčka navíc zabírá minimum místa, což znamená, že si ji můžete vzít kamkoliv a vždy mít po ruce velice účinnou a efektivní pomůcku na posilování.Technický popis:

účinná fitness pomůcka
široký textilní expander pro posilování
zaměření na stehna, hýždě, kotníky, boky, paže a ramena
protiskluzové pruhy na vnitřní straně
odpor: 16 kg
materiál: nylon, latexové švy, silikon
obvod: 66 cm
šířka: 7 cm
tloušťka: 2 mm
hmotnost: 40 g
Tento nejprodávanější produkt Posilovací smyčka inSPORTline Hiplop M máte možnost koupit mimo jiné na webu zařazený v kategorii uncategorized! Podívejte se na podobné zboží ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu. U zákazníků oblíbená značka má špičkové zboží. U nás nabízíme více, máme v nabídce také další vybrané produkty od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Posilovací smyčka inSPORTline Hiplop od našeho výrobce Insportline máte možnost najít tady a teď právě výhodně. Nyní můžete mít za 189 Kč.