Síťka na pingpongový stůl inSPORTline Tenusa

Síťka s rychloupínacími klipy, vysoká stabilita, modrá barva síťky s bílým okrajem.. Síťka na pingpongový stůl inSPORTline... více informací »
Síťka na pingpongový stůl
Značka: Insportline
599 Kč699 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Síťka s rychloupínacími klipy, vysoká stabilita, modrá barva síťky s bílým okrajem.. Síťka na pingpongový stůl inSPORTline...

Síťka s rychloupínacími klipy, vysoká stabilita, modrá barva síťky s bílým okrajem.. Síťka na pingpongový stůl inSPORTline Tenusa je vyrobena z kvalitního pevného nylonu. Masivní kovová konstrukce se upevňuje ke stolu pomocí rychloupínacích klipů. Modré barevné provedení je doplněno o bílý horní okraj pro snadnou orientaci během hry.Technický popis:

kovová konstrukce
vysoká stabilita
napnutí sítě pomocí provázku s řetízkem
rychloupínací klipy
bílý horní okraj
materiál: nylon
barva: modrá
rozměry: 15 x 168 cm
hmotnost balení: 1000 g Kvalitní a levný produkt Síťka na pingpongový stůl inSPORTline můžete sehnat v pohodě tu v rubrice uncategorized. Nyní získáte unikátní produkty z naší sekce za internetové ceny. To ale však není vše, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční a ve slevě výrobek Síťka na pingpongový stůl inSPORTline od top značky Insportline jednoduše můžete pořídit právě dnes za zcela nejnižší cenu! Nabídka již od 599 Kč.