Posilovací míč inSPORTline Walbal SE 6 kg

Skvělá pomůcka pro silový trénink a zlepšování fyzičky! Díky postranním okům můžete míč uchytit na gumu či lano a... více informací »
Posilovací míč inSPORTline Walbal
Značka: Insportline
1 290 Kč1 449 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Skvělá pomůcka pro silový trénink a zlepšování fyzičky! Díky postranním okům můžete míč uchytit na gumu či lano a...

Skvělá pomůcka pro silový trénink a zlepšování fyzičky! Díky postranním okům můžete míč uchytit na gumu či lano a zpestřit si tak každodenní cvičení!. Posilovací míče inSPORTline Walbal SE představují jedinečnou kombinaci medicinbalu a míče na posilování! Díky extra odolnému vnějšímu materiálu s nimi můžete bez problémů trénovat venku i v uzavřených prostorách. Kvalitní zpracování také zaručuje, že tvar míče zůstane stejný a dobře vyvážený i po delší době používání. Tyto zátěžové míče jsou skvělé zejména pro vysoce intenzivní trénink zaměřený na široký okruh svalových skupin.

Dvě oka, která najdete po stranách míče vám umožňují připevnit k míči lano nebo gumu a ještě tak navýšit počet možných cviků. Jestliže se cvičením teprve začínáte, je lepší z počátku používat míč o nižší hmotnosti a postupně se propracovat k těžším variantám. Cvičení s míčem inSPORTline Walbal SE je prostě výborný způsob, jak si vylepšit fyzičku a zároveň zapracovat na budování síly!Technický popis:

medicinbal a posilovací míč v jednom
odolný svrchní materiál s dvojitými švy
oka pro uchycení lana či gumy
záruka zachování tvaru a vyvážení míče
vysoká variabilita tréninku
materiál: PVC
výplň: železný písek + kombinace bavlny a gumového materiálu
průměr: 34 cm
hmotnost: 6 kg
vhodný pro vnitřní i venkovní použití
Ve slevě produkt Posilovací míč inSPORTline Walbal SE máte možnost dostat teď tu na našem webu ve známé sekci uncategorized! Nyní si můžete koupit jiné produkty z této populární rubriky za příznivou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce svým zákazníkům dodává skvělý sortiment.

Velmi žádaný produkt Posilovací míč inSPORTline Walbal SE od dodavatele s dobrým jménem Insportline máte možnost najít zde teď právě za báječnou cenu! Cenově vychází na 1 290 Kč.