Moto přilba W-TEC Integra Solid Matt Black XS (53-54)

Plně ventilovaná lehká integrálka, agresivní aerodynamický tvar, druhé tmavé hledí v součástí balení.. Moto přilba W-TEC... více informací »
Moto přilba W-TEC Integra Solid
Značka: W-tec
2 390 Kč2 690 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Plně ventilovaná lehká integrálka, agresivní aerodynamický tvar, druhé tmavé hledí v součástí balení.. Moto přilba W-TEC...

Plně ventilovaná lehká integrálka, agresivní aerodynamický tvar, druhé tmavé hledí v součástí balení.. Moto přilba W-TEC Integra Solid je lehounká helma zkonstruovaná tak, aby splňovala standardy ECE R22.05 a ACU Gold – je navržena s ohledem na Vaši bezpečnost. Komfortní podšívka je odnímatelná a omyvatelná a je vyrobena z prodyšného materiálu odvádějícího pot tak, aby byla pohodlná za všech okolností. Krom přilba toho disponuje tvarovaným plexisklem s ochranou proti poškrábání, které tak chrání Vaše oči. Také nabízí bezpečný, ale snadno použitelný systém zapínání pomocí rychloupínacího řemínku. Plně ventilovaná lehká skořepina závodního stylu s agresivním tvarem zajistí, že s moto přilbou W-TEC Integra Solid vyniknete v jakémkoliv davu.

Bonusem k helmě je druhé plexi v balení, které je zatmavené, a tak se hodí především pro denní jízdu za jasného počasí, zejména proti ostrému slunci. Mechanismus výměny hledí je velmi intuitivní. Technický popis:

aerodynamický tvar
uzavíratelný ventilační systém s otvory na bradě a horní části přilby (Crown Ventilation System)
výdechy na zadní části přilby
čiré plexi odolné proti poškrábání, odnímatelné
druhé zatmavené plexi součástí balení
vyjímatelné prodyšné polstrování, omyvatelné
rychloupínací přezka
materiál skořepiny: ABS
hmotnost: 1400 g
certifikace: ECE-R 22.05 (bezpečnostní norma pro evropský trh)

Zajímavý výrobek Moto přilba W-TEC Integra Solid od výrobce se skvělou pověstí W-tec lze pořídit v naší aktuální nabídce za rozumné peníze. Produkt koupíte teď u nás za 2 390 Kč.