Zadní světlo Kellys IO USB Rear Blue

Zadní LED osvětlení na kolo, hliníkové tělo, snadná montáž, voděodolné, nabíjení přes USB kabel, vhodné do města.. Zadní... více informací »
Zadní světlo Kellys IO USB Rear
Značka: Kellys
529 Kč
Ověřit dostupnost
Zadní LED osvětlení na kolo, hliníkové tělo, snadná montáž, voděodolné, nabíjení přes USB kabel, vhodné do města.. Zadní...

Zadní LED osvětlení na kolo, hliníkové tělo, snadná montáž, voděodolné, nabíjení přes USB kabel, vhodné do města.. Zadní světlo Kellys IO USB Rear je kompaktní osvětlení stvořeno do každého počasí. Tělo světla je vyrobeno z lehké hliníkové slitiny. Červená dioda zajišťuje dokonalou viditelnost cyklisty za všech okolností. Na výběr máte ze tří režimů – stálého svícení a dvou druhů blikání. Zadní světlo Kellys IO USB Rear je možné snadno a bez použití nářadí přichytit k sedlovkám o průměru 21,15 – 35 mm. Voděodolné osvětlení je vhodné především do města a díky svým vlastnostem je vhodným doplňkem každého jízdního kola. Naprostou peckou je dobíjení přes USB kabel. Nejen že se nemusíte starat neustále o nákup baterií, ale zároveň šetříte přírodu! Technický popis:

snadná montáž bez použití nářadí
vyrobeno z lehké hliníkové slitiny
nabíjení přes USB kabel (součástí balení)
CNC zpracování
vhodné pro sedlovky o průměru 21,15 – 35 mm
nízká hmotnost
vhodné především do města
funkce zapnutí pomocí dvojitého kliknutí (zabrání nechtěnému zapnutí v batohu)
voděodolné (IPX 4)
zdroj světla: 1x LED 
světelný výkon: 15lm
čas nabíjení: 1 hodina
funkce: 100% výkon, blikání (pulse), blikání (flashing)
výdrž baterie (v závislosti na režimu): 2,5 h (100%), 7 h (pulse), 13 h (flashing)
typ baterie: Li-pol 220mAh Tento zlevněný produkt Zadní světlo Kellys IO jde pořídit snadno tu umístěný v rubrice uncategorized! Mrkněte na unikátní zboží ze zmíněné rubriky za extra cenu! Věhlasný výrobce pro vás vyrábí velmi kvalitní sortiment Udělejte radost sami sobě.

Tento žádaný kousek Zadní světlo Kellys IO USB Rear od dodavatele s dobrým jménem Kellys pohodlně dostanete u nás teď opravdu výhodně. Nyní pořídíte za 529 Kč.