Výklopná moto přilba LS2 FF900 Valiant II Jeans P/J Titanium

Rychlé, snadné a pohodlné překlápění jednou rukou, opticky korektní čiré plexi, folie Pinlock součástí, prodloužená záruka,... více informací »
Výklopná moto přilba LS2 FF900 Valiant II Jeans P/J
Značka: Ls2
8 990 Kč
Ověřit dostupnost
Rychlé, snadné a pohodlné překlápění jednou rukou, opticky korektní čiré plexi, folie Pinlock součástí, prodloužená záruka,...

Rychlé, snadné a pohodlné překlápění jednou rukou, opticky korektní čiré plexi, folie Pinlock součástí, prodloužená záruka, duální homologace.. Motocyklová přilba LS2 Valiant II je jednou z nejvšestrannějších přileb na trhu – ideálně v sobě spojuje výhody integrálních a otevřených helem. Návrháři LS2 vzali ověřený koncept úplného překlopení brady a navrhli zcela nový mechanismus, díky kterému je Valiant II v současnosti nejkompaktnější a nejlehčí helmou ve své kategorii. S helmou LS2 Valiant II si můžete vychutnat to nejlepší z obou světů – můžete se těšit z plné ochrany integrální přilby – když potřebujete, a z volnosti a příjemného pohodlí otevřených přileb – když chcete. To vše navíc s nízkým aerodynamickým odporem.

Přepracovaná kinematika překlápění umožňuje snadné překlopení brady jednou rukou se současným plně automatickým otevřením plexi. Integrovaná a samostatně zasouvatelná sluneční clona pak umožňuje jezdit bez slunečních brýlí a zvyšuje vaši bezpečnost, když se světelné podmínky náhle změní, například v tunelu nebo v lese. Plexi s úpravou proti poškrábání a mlžení lze navíc doplnit protimlžící folií Pinlock Max Vision, která je v součástí balení.

Samozřejmostí je plně vyjímatelný a pratelný hypoalergenní interiér. Helma tak jako komplet nabízí perfektní zpracování a vynikající poměr kvality a ceny. Přilba je homologovaná jako integrální i jako otevřená.

U přilby nabízíme záruku 5 let – na zboží které nebylo poškozeno vlastním zaviněním či neúměrně zatěžováno. Více na webu LS2.Technický popis:

skořepina: 

lehká skořepina z patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy
snadné překlápění brady jednou rukou
reflexní bezpečnostní prvky

sluneční clona:

integrovaná
vnitřní
vysouvací
Twin Shield System

plexi:

čiré
polykarbonátové
opticky korektní – třída „A“
úprava proti poškrábání / mlžení / Anti-UV
rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí

větrání: s plně regulovatelnými vstupy a zadními výdechy
výstelka:

vícedílná
s diferencovanou hustotou EPS pro lepší absorpci energie

interiér: 

extra příjemný
antibakteriální
hypoalergenní
kompletně vyjímatelný
pratelný
vyjímatelný bradový deflektor

zapínání: ocelovou rychlosponou, zesílené podbradní řemínky
hmotnost: 1700 g +/- 50 g
homologace:

ECE 22.05
dvojí homologace P/J – homologovaná zároveň jako integrální i jako otevřená, s možností aretace výklopné části – umožňuje jezdit se zavřenou nebo otevřenou helmou

dodávána včetně jedné fólie Pinlock Max Vision zdarma Tento velmi oblíbený produkt lze nakoupit ještě na webu ve známé sekci uncategorized. Nyní koupíte akční zboží ve zmiňované sekci za výhodné peníze. U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na více skvělých produktů značky . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce vám může poskytnout kvalitní produkty.

Tento žádaný produkt Výklopná moto přilba LS2 FF900 Valiant II Jeans s pečetí kvality od značky Ls2 jde nakoupit na našich stránkách teď právě v bezva akci. Aktuálně v akci od 8 990 Kč.