Jednoručky v kufříku inSPORTline set 2×10 kg

Praktická sada dvou kvalitních jednoručních činek v praktickém kufříku.. Sada dvou jednoručních činek 2x10kg inSPORTline je... více informací »
Jednoručky v kufříku inSPORTline set 2x10
Značka: Insportline
1 389 Kč2 690 Kč Sleva -48%
Ověřit dostupnost
Praktická sada dvou kvalitních jednoručních činek v praktickém kufříku.. Sada dvou jednoručních činek 2x10kg inSPORTline je...

Praktická sada dvou kvalitních jednoručních činek v praktickém kufříku.. Sada dvou jednoručních činek 2x10kg inSPORTline je vyrobena z vysoce kvalitních kovových materiálů. Hřídele činek jsou na obou koncích opatřeny závitem pro snadné zajištění závaží pomocí bezpečnostních matic. Zátěžové kotouče jsou pak vyrobeny z kovu a jsou potaženy speciální vrstvou se zvýšenou odolností proti vlhkosti. Celý set je uzavřen v praktickém plastovém kufříku, který zajistí snadnou přenositelnost všech částí a ty tak zůstanou vždy po skončení cvičení při sobě. Kvalitní materiály, speciální povrchová úprava a snadná výměna zátěže jsou vlastnosti, které řadí tyto jednoručky v kufříku set 2 x 10 kg mezi elitu.Technický popis:

2 hřídele o hmotnosti 2,3 kg, průměr 30 mm
4 kusy bezpečnostních matic
4 kusy – kotouč 1,25 kg
4 kusy – kotouč 2,5 kg
plastový kufřík
hmotnost jedné činky: 5-10 kg

Výjimečný a žádaný výrobek Jednoručky v kufříku inSPORTline set 2x10 od známého dodavatele Insportline máte možnost získat v naší online nabídce ve výhodné akci. Aktuálně za super cenu 1 389 Kč.