Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 22,5kg

Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka... více informací »
Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU
Značka: Insportline
2 390 Kč2 690 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka...

Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 22,5 kg je kvalitní ocelová činka pro všestranné posilování. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním, které zajišťuje skvělou stabilitu činky i při náročnějším cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou TPU se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky rovným hranám závaží je činka inSPORTline Profi CPU 22,5 kg při odložení a skladování perfektně stabilní a nikam se vám nemůže odkutálet. Činku využijete jak pro domácí posilovnu, tak do profi fitness centra! Technický popis:

kvalitní kovové tělo činky
ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť
moderní design
precizní zpracování
váha vyražena na těle činky
hmotnost: 22,5 kg
délka úchopu: 15 cm
šířka kotoučového bloku: 7,1 cm
průměr závaží: 19 cm
celková délka: 29,2 cm
cena za 1 ks
Velmi žádaný produkt můžete najít nyní tady na našem webu zařazený v kategorii uncategorized! Najděte si jiné produkty z této populární rubriky za outletovou cenu! To však není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce další skvělé kousky od výrobce . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU od našeho výrobce Insportline pohodlně pořídíte teď za extra cenu! Cena od 2 390 Kč.