Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 17,5kg

Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka... více informací »
Jednoruční činka inSPORTline Profi
Značka: Insportline
1 890 Kč2 090 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost
Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka...

Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 17,5 kg je kvalitní ocelová činka pro všestranné posilování. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním, které zajišťuje skvělou stabilitu činky i při náročnějším cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou TPU se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky rovným hranám závaží je činka inSPORTline Profi CPU 17,5 kg při odložení a skladování perfektně stabilní a nikam se vám nemůže odkutálet. Činku využijete jak pro domácí posilovnu, tak do profi fitness centra! Technický popis:

kvalitní kovové tělo činky
ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť
moderní design
precizní zpracování
váha vyražena na těle činky
hmotnost: 17,5 kg
délka úchopu: 15 cm
šířka kotoučového bloku: 6,5 cm
průměr závaží: 17 cm
celková délka: 28 cm
cena za 1 ks Tento kvalitní výrobek Jednoruční činka inSPORTline Profi máte možnost pořídit mimo jiné tu na webu umístěný v kategorii uncategorized. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této populární sekce za zcela nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka vám může nabídnout vysoce kvalitní produkty Přesvědčte se sami!

Levný produkt Jednoruční činka inSPORTline Profi od známého předního výrobce Insportline jde koupit v naší online nabídce za extra cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 890 Kč.