Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 40kg

Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka... více informací »
Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU
Značka: Insportline
4 290 Kč4 890 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka...

Jednoruční dvanáctihranná profi činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 40 kg je kvalitní ocelová činka pro všestranné posilování. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním, které zajišťuje skvělou stabilitu činky i při náročnějším cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou TPU se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky rovným hranám závaží je činka inSPORTline Profi CPU 40 kg při odložení a skladování perfektně stabilní a nikam se vám nemůže odkutálet. Činku využijete jak pro domácí posilovnu, tak do profi fitness centra! Technický popis:

kvalitní kovové tělo činky
ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť
moderní design
precizní zpracování
dvanáctihranná závaží – lepší stabilita při odložení
váha vyražena na těle činky
hmotnost: 40 kg
délka úchopu: 15 cm
šířka kotoučového bloku: 10,8 cm
průměr závaží: 19 cm
celková délka: 36,6 cm
cena za 1 ksNejprodávanější kus Jednoruční činka inSPORTline Profi CPU 40kg seženete jednoduše na webu umístěný v kategorii uncategorized! Nyní můžete získat akční produkty ve zmíněné kategorii za skvělou cenu!

Exkluzivní produkt Jednoruční činka inSPORTline Profi od kvalitní značky Insportline najdete zde teď za výprodejovou cenu. Cenově vychází na 4 290 Kč.