Nabíjecí adaptér Devron SF-06S k elektrokolům

Nabíječka s 5-pinovým připojením, vhodná k nabíjení akumulátorů SF-06S a DT-09 elektrokol Devron.. Nabíjecí adaptér Devron... více informací »
Nabíjecí adaptér Devron SF-06S k
Značka: Dhs
990 Kč
Ověřit dostupnost
Nabíječka s 5-pinovým připojením, vhodná k nabíjení akumulátorů SF-06S a DT-09 elektrokol Devron.. Nabíjecí adaptér Devron...

Nabíječka s 5-pinovým připojením, vhodná k nabíjení akumulátorů SF-06S a DT-09 elektrokol Devron.. Nabíjecí adaptér Devron SF-06S k elektrokolům je nabíječka s 5-pinovým připojením. Je vhodná k nabíjení akumulátorů SF-06S a DT-09 elektrokol Devron, případně jiných baterií o vhodných parametrech.Technické údaje:

5-pinové připojení s konektorem ve tvaru lichoběžníku
k nabíjení akumulátorů SF-06S a DT-09 elektrokol Devron
vhodná např. pro modely 28161, 28162, Riddle M1.7 a Riddle W1.7
ilustrační fotografie, tvar konektoru se lišíTento neodolatelný produkt můžete najít právě teď tu na našem webu v oblíbené sekci uncategorized! Nyní získáte parádní zboží z této populární rubriky ve slevě! Třeba hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte také na další kvalitní zboží od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Nabíjecí adaptér Devron SF-06S od kvalitní společnosti Dhs je k získání na našich stránkách teď ve výhodné akci! Nyní za akční cenu 990 Kč.