Cyklo láhev Kellys Kalahari 1 l bílo-šedá

Velká láhev z polyetylenu, uzávěr se silikónovým těsněním, uzamykatelný náustek.. Cyklo láhev Kellys Kalahari je velká láhev... více informací »
Cyklo láhev Kellys Kalahari 1 l
Značka: Kellys
149 Kč
Ověřit dostupnost
Velká láhev z polyetylenu, uzávěr se silikónovým těsněním, uzamykatelný náustek.. Cyklo láhev Kellys Kalahari je velká láhev...

Velká láhev z polyetylenu, uzávěr se silikónovým těsněním, uzamykatelný náustek.. Cyklo láhev Kellys Kalahari je velká láhev s praktickým širokým hrdlem, vyrobená z PE. Uzamykatelný náustek tvoří měkký plast BergaFlex. Uzávěr pak disponuje funkčním silikonovým těsněním.Technický popis:

láhev s praktickým širokým hrdlem
uzamykatelný náustek vyrobený z měkkého plastu BergaFlex
uzávěr se silikónovým těsněním
materiál: polyetylen
hmotnost: 117 g
objem: 1 litr
Velmi žádaný výrobek Cyklo láhev Kellys Kalahari naleznete rovnou tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice uncategorized! Vyberte si podobné zboží ze zmíněné rubriky za příznivou cenu. Známá značka prodává velmi kvalitní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Mrkněte na více kvalitních produktů značky . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek Cyklo láhev Kellys Kalahari 1 od výrobce se zárukou kvality Kellys jednoduše můžete pořídit tady a teď právě skutečně levně! Za bezkonkureční cenu 149 Kč.