Kalhotky Under Armour PS Hipster 3Pack Nude XS

Přiléhavý střih, extrémně měkká a elastická tkanina, hladké, laserem řezané okraje.. Dámské kalhotky Under Armour PS Hipster... více informací »
Kalhotky Under Armour PS
Značka: Under armour
569 Kč699 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Přiléhavý střih, extrémně měkká a elastická tkanina, hladké, laserem řezané okraje.. Dámské kalhotky Under Armour PS Hipster...

Přiléhavý střih, extrémně měkká a elastická tkanina, hladké, laserem řezané okraje.. Dámské kalhotky Under Armour PS Hipster v přiléhavém fitted střihu jsou vyrobeny z extrémně měkké a elastické tkaniny, která nabízí vynikající celodenní komfort při jakýchkoliv aktivitách. Zároveň potěší příjemně hladké, laserem řezané okraje. Díky technologii Anti-Odor zabraňující růstu bakterií způsobujících zápach zůstanete déle svěží. Technologie 4-Way Stretch pak umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. V balení najdete tři kusy.Technický popis:

přiléhavý fitted střih
extrémně měkká a elastická tkanina
hladké, laserem řezané okraje
technologie:

Anti-Odor: Materiály upravené touto technologií omezují růst bakterií způsobujících zápach. Zůstanete déle svěží.
4-Way Stretch: Konstrukce oděvů s touto technologií umožňuje elasticitu materiálu ve všech čtyřech směrech. Oděvy s touto technologií podporují Vaši plnou pohyblivost a skvěle odvádí vlhkost a vysychají.

materiál: 68% nylon, 32% elastan
v balení po třech kusechTento exkluzivní kousek naleznete již dnes tu na stránkách v oblíbené rubrice uncategorized! Mrkněte na unikátní kousky ve zmiňované kategorii z pohodlí domova! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další produkty značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento diskontní kousek Kalhotky Under Armour PS Hipster od odblíbeného výrobce Under armour lze pořídit momentálně na webu za báječnou cenu. Výhodně za 569 Kč.