Kanystr na vodu AceCamp Jerrycan 8l

Žebrované skládání, pevné madlo a praktický kohoutek pro snadnou manipulaci, pevný a odolný plast.. Kanystr na vodu AceCamp... více informací »
Kanystr na vodu AceCamp Jerrycan
Značka: Acecamp
169 Kč229 Kč Sleva -26%
Ověřit dostupnost
Žebrované skládání, pevné madlo a praktický kohoutek pro snadnou manipulaci, pevný a odolný plast.. Kanystr na vodu AceCamp...

Žebrované skládání, pevné madlo a praktický kohoutek pro snadnou manipulaci, pevný a odolný plast.. Kanystr na vodu AceCamp Jerrycan 8l nalezne využití při mnoha příležitostech. Vzhledem k možnosti složení za pomoci žebrovaného systému je kanystr velice skladný a vhodný na cestování a turistiku. Díky pevnému uchu a praktikému kohoutku lze s kanystrem snadno manipulovat. Zmiňované žebrované skládání můžete použít také během postupného odčerpávání vody, čímž zmenšíte celkový objem kanystru. Kanystr na vodu AceCamp Jerrycan 8l je vyroben z pevného a odolného plastu.Technický popis:

široké spektrum využití
skladný
vhodný na cestování, turistiku a camping
pevné madlo
praktický kohoutek
žebrované skládání
objem: 8 litrů
hmotnost: 170 g
materiál: plast
Tento vynikající kousek naleznete přímo na našem webu ve známé sekci uncategorized. Nyní pořídíte ještě jiné výrobky ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete více skvělých kousků od výrobce . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kousek Kanystr na vodu AceCamp Jerrycan od společnosti se zárukou kvality Acecamp lze získat aktuálně na našich stránkách skutečně levně! Nyní pořídíte od 169 Kč.