Samonafukovací karimatka FERRINO Superlite 700 183x51x3,8 cm

Extrémně lehká karimatka, funkce samonafukování, minimální přepravní rozměry, obal, popruhy a opravná sada součástí balení..... více informací »
Samonafukovací karimatka FERRINO Superlite
Značka: Ferrino
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Extrémně lehká karimatka, funkce samonafukování, minimální přepravní rozměry, obal, popruhy a opravná sada součástí balení.....

Extrémně lehká karimatka, funkce samonafukování, minimální přepravní rozměry, obal, popruhy a opravná sada součástí balení.. Samonafukovací karimatka FERRINO Superlite 700 je ultralehká karimatka, která nabízí vysoký komfort. Váží pouhých 700 gramů a její rozměry ve sbaleném stavu jsou také minimální – 18 x 27 cm. Na váze i prostoru šetří oříznutý tvar, který ale nijak neovlivňuje Vaše pohodlí při spánku či odpočinku. Podložka je vyrobena z inovatovního materiálu 210T Polyester s úpravou Diamond Ripstop 70D, která dodává karimatce vysokou odolnost. Zároveň poskytuje skvělou izolaci od chladu země. Součástí balení je obal, kompresní popruhy a opravná sada s lepením. Díky své minimálně váze a přepravním rozměrům je samonafukovací karimatka FERRINO Superlite 700 ideální na dlouhé túry, pro cyklisty a horolezce.Technický popis:

ultralehká karimatka o výšce 3,8 cm
pevný polyesterový materiál
ořížnutý tvar pro úsporu místa a hmotnosti
praktický obal
kompresní popruhy
sada na opravu případného poškození
ideální pro camping, cyklisty a horolezce
materiál: Polyester 210T, Diamond Ripstop 70D úprava
hmotnost: 700 g 
rozměry sbalené karimatky: 18 x 27 cm
rozměry rozbalené karimatky: 183 x 51 x 3,8 cm

Diskontní produkt Samonafukovací karimatka FERRINO Superlite 700 183x51x3,8 od značky Ferrino jednoduše získáte na našich stránkách teď za výhodné peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 2 190 Kč.