Kartuše Primus Power Gas 100 g

Kartuše lehké konstrukce kompatibilní s většinou vařičů a svítidel dostupných na trhu.. Kartuše Primus Power Gas 100 g od... více informací »
Kartuše Primus Power Gas 100
Značka: Primus
119 Kč139 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Kartuše lehké konstrukce kompatibilní s většinou vařičů a svítidel dostupných na trhu.. Kartuše Primus Power Gas 100 g od...

Kartuše lehké konstrukce kompatibilní s většinou vařičů a svítidel dostupných na trhu.. Kartuše Primus Power Gas 100 g od světoznámé švédské značky Primus disponuje výbornou kvalitou a velkou odolností. Kartuše je díky standardizovanému závitu kompatibilní s většinou vařičů a svítidel, které jsou u nás na trhu dostupné. Poskytne vám stabilní výkon i za nepříznivých podmínek od jara do podzimu, výborně totiž funguje i v nižších teplotách. Jistě oceníte také lehkou snadno přenositelnou konstrukci do každého batohu. Přijde vhod zejména při jednodenních výšlapech a krátkých výletech do přírody. Technický popis: 

variabilní kartuše pro vařiče a svítidla 
výborný a stabilní výkon i za nepříznivých podmínek
napojení na standardizovaný závit 
kompatibilní s většinou dostupných vařičů
ideální využití od jara do podzimu 
vhodná pro krátké/jednodenní výlety
použití: až do -15 °C
složení: 80% isobutan, 20% propan 
čistá hmotnost plynu: 100 g
celková hmotnost kartuše: 198 g
rozměry: 9 x 6,7 mm Zlevněný kousek Kartuše Primus Power Gas 100 g je k sehnání snadno tu na stránkách ve známé sekci uncategorized. Získejte ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci! Oblíbená značka dlouhodobě prodává špičkové zboží To však není všechno, naše nabídka je široká! Mrkněte na další kvalitní zboží od dodavatele . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kus Kartuše Primus Power Gas od skvělé značky Primus máte možnost koupit bezpečně online skutečně levně! Ve skvělé akci za 119 Kč.