Náhradní filtrační kartuše Grayl Geopress Orange

Náhradní kartuše pro filtrační láhev, která spolehlivě odstraní 99,99% kontaminantů vody.. Náhradní filtrační kartuše Grayl... více informací »
Náhradní filtrační kartuše Grayl Geopress
Značka: Grayl
799 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní kartuše pro filtrační láhev, která spolehlivě odstraní 99,99% kontaminantů vody.. Náhradní filtrační kartuše Grayl...

Náhradní kartuše pro filtrační láhev, která spolehlivě odstraní 99,99% kontaminantů vody.. Náhradní filtrační kartuše Grayl Grayl Geopress s jejíž pomocí získáte až 250 litrů pitné vody. Pomůže vám vyčistit vodu z jakéhokoliv přírodního zdroje od patogenů (viry, bakterie, prvoci), chemikálií, těžkých kovů a pevných částic. K odstranění kontaminantů využívá důmyslnou kombinaci aktivního uhlí a elektrostatické adsorpce. Jedna filtrační kazeta zvládne až 350 použití!Technický popis: 

nízká hmotnost 180 g
odstraní až 99,99% kontaminantů 
originální provedení 
zvládne až 350 použití
přefiltruje až celkem 250 litrů
rozměry: 7,3 x 7,8 cm
technologie: nano filtr
průtok filtru: 5 l/min
materiál: plast, silikon (BPA free)
Tento zlevněný výrobek Náhradní filtrační kartuše Grayl Geopress Orange lze získat jednoduše tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci uncategorized. Nyní můžete získat oblíbené výrobky z této rubriky za rozumné peníze! Výrobce poskytuje vynikající sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také více skvělých produktů od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Náhradní filtrační kartuše Grayl Geopress s pečetí kvality od značky Grayl máte možnost získat u nás teď se slevou! V akci za 799 Kč.