Stojan na kolo Kellys Kickup 019 24-29″

Hliníkový stojan, gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu, nastavitelný, montáž na zadní vzpěru.. Hliníkový stojan na... více informací »
Stojan na kolo Kellys Kickup 019
Značka: Kellys
449 Kč
Ověřit dostupnost
Hliníkový stojan, gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu, nastavitelný, montáž na zadní vzpěru.. Hliníkový stojan na...

Hliníkový stojan, gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu, nastavitelný, montáž na zadní vzpěru.. Hliníkový stojan na kolo Kellys Kickup je nastavitelný stojan pro horské a crossové bicykly s rozměrem kol 24″-29″. Upevňuje se na zadní vzpěru za středem kola. Má gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu před poškozením rámu.Technický popis:

hliníkový stojan
pro horská a crossová kola (24″-29″)
gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu
nastavitelný
montáž na zadní vzpěru Tento skvělý produkt Stojan na kolo Kellys Kickup 019 lze sehnat aktuálně tady u nás zařazený v sekci uncategorized! Nyní najdete akční produkty ve zmíněné sekci za výhodnou cenu. Oblíbený výrobce vám poskytuje kvalitní zboží. Udělejte si radost.

Tento kvalitní produkt Stojan na kolo Kellys Kickup od výrobce s dlouholetou historií Kellys pohodlně nakoupíte právě teď za nejnižší cenu! Nyní nakoupíte za 449 Kč.