Sluneční brýle Kellys Cyclone HF Sandstorm Grey

Celoobroučkové sluneční brýle s vynikající ochranou proti UVA a UVB. Nastavitelný nosník zajistí vynikající stabilitu během... více informací »
Sluneční brýle Kellys Cyclone
Značka: Kellys
879 Kč1 499 Kč Sleva -41%
Ověřit dostupnost
Celoobroučkové sluneční brýle s vynikající ochranou proti UVA a UVB. Nastavitelný nosník zajistí vynikající stabilitu během...

Celoobroučkové sluneční brýle s vynikající ochranou proti UVA a UVB. Nastavitelný nosník zajistí vynikající stabilitu během jízdy na kole.. Cyklistické sluneční brýle Kellys CYCLONE HF poskytují vynikající ochranu před UVA a UVB zářením. Celoobroučková konstrukce brýlí spolu s výřezem v horní části optiky minimalizuje mlžení. Lehký a extrémně odolný rám z materiálu Grilamid TR90 spolu s nastavitelným nosníkem a pogumovanými stranicemi, které lze podélně upravit, zajišťuje vynikající stabilitu během jízdy. Kromě standardních skel s ochranným filtrem kategorie 3 naleznete v balení i náhradní skla kategorie 1.

Kategorie slunečních brýlí dle slunečního filtru:

Kategorie 0 – transparentní (průhledné) čočky vhodné pouze jako ochrana před větrem, prachem a nečistotami, ne však před sluncem
Kategorie 1 – lehce zabarvené čočky vhodné pro méně slunečné či oblačné podmínky, rozjasňují a zlepšují viditelnost
Kategorie 2 – tmavší čočky pro slunečné jarní či podzimní dny, vhodné pro řízení nebo jako módní doplněk
Kategorie 3 – nejčastější kategorie slunečních brýlí, vhodné pro slunečné letní dny, méně vhodné za šera nebo horších světelných podmínek
Kategorie 4 – filtr pro extrémní světelné podmínky, kde je slunce nejen velmi silné, ale zároveň se odráží od sněhu, písku či jiného povrchuTechnický popis:

ochrana před UVA a UVB zářením
voděodpudivá skla s ochranným filtrem kategorie 3
ochrana proti zamlžení
zvýšena ochrana proti poškrábaní
výřez skel pro lepší proudění vzduchu
pohodlné nastavitelné nosníky
náhradní skla s ochranným filtrem kategorie 1
pevný i látkový obal součástí balení
materiál: Grilamid TR90Žádaný kousek Sluneční brýle Kellys Cyclone HF Sandstorm Grey jde koupit snadno tady na našem webu ve známé sekci uncategorized. Najděte si parádní produkty ve zmíněné rubrice za super peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Sluneční brýle Kellys Cyclone HF od skvělého výrobce Kellys můžete získat momentálně na webu výhodně. Pouze nyní za 879 Kč.