Světlo přední Kellys Perseus USB

Světlo s efektivním optickým systémem, pevný držák s možností aretace, USB nabíjení.. Světlo Kellys Perseus USB je určeno pro... více informací »
Světlo přední Kellys Perseus
Značka: Kellys
739 Kč
Ověřit dostupnost
Světlo s efektivním optickým systémem, pevný držák s možností aretace, USB nabíjení.. Světlo Kellys Perseus USB je určeno pro...

Světlo s efektivním optickým systémem, pevný držák s možností aretace, USB nabíjení.. Světlo Kellys Perseus USB je určeno pro náročnější cyklisty, kteří hledají spolehlivý nástroj, který je provede při jízdě tmou. Optický systém má vyvinutý tak, aby dobře osvětloval překážky, které jsou před vámi – i ve vyšší rychlosti. Osvětluje i periférní uhly pohledu ve směru jízdy. Perseus tak poskytuje jezdci maximální přehled o terénu před ním, a nezáleží, jestli je to strmý single-trail, lesní, či asfaltová cesta. Jízda ve tmě může být proto sebevědomější a rychlejší. Pevný držák světla je možné aretovat v dostatečném rozsahu tak, aby jste vykompenzovali různé uhly vyosení řidítek. Pomocí micro USB kabelu světlo kdykoliv nabijete a nemusíte více nakupovat další baterie. Kromě toho také šetříte přírodu. Baterie zvládne 500 nabíjecích cyklů bez viditelné ztráty výkonu. Světlo splňuje náročnou německou legislativu StVZO o silničním provozu.Technický popis:

optický systém pro optimální a efektivní osvětlení
pevný držák s možností aretace
nabíjení pomocí micro USB kabelu (součástí balení)
splňuje německou legislativu StVZO o silničním provozu
světelný výkon: 130 lm
zdroj světla: 1x LED
funkce: 100%, 50%
výdrž baterie: 3 hodiny (100%), 6 hodin (50%)
indikátor baterie: zelená (100-25%), červená (24-5%), blikající červená (Vysoce kvalitní kus máte možnost najít nyní tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice uncategorized. Vyberte si jiné výrobky z této populární kategorie za super cenu.

Tento výjimečný kousek Světlo přední Kellys Perseus od kvalitní značky Kellys jde pořídit aktuálně na našich stránkách levně! Akční cena již od 739 Kč.