Rámová brašna Kellys Triangle Large

Vnitřní přihrádka, uchycení do rámu pomocí suchého zipu, velký objem.. Rámová brašna Kellys Triangle Large je vyrobena z... více informací »
Rámová brašna Kellys Triangle
Značka: Kellys
329 Kč
Ověřit dostupnost
Vnitřní přihrádka, uchycení do rámu pomocí suchého zipu, velký objem.. Rámová brašna Kellys Triangle Large je vyrobena z...

Vnitřní přihrádka, uchycení do rámu pomocí suchého zipu, velký objem.. Rámová brašna Kellys Triangle Large je vyrobena z voděodolného materiálu Polyester 600D. Geometrie je navržena tak, aby ji bylo možné uchytit do většiny rámů. Na ně se upevňuje prostřednictvím nastavitelných suchých zipů, které zaručí stabilitu zavazadla a bezpečí obsahu i při větších otřesech. Spodní část brašny tvoří lesklý materiál jednoduchý na čištění. Uvnitř brašny je malá síťová přihrádka na klíče nebo jiné drobnosti.Technický popis:

vnitřní přihrádka
uchycení do rámu pomocí suchého zipu
objem: 2,5 l
materiál: 100% polyester 600D
délka: cca 34 cm
výška: cca 26 cm
nejdelší strana: 44 cm
hloubka: 5-7 cm Výjimečný výrobek Rámová brašna Kellys Triangle Large je k sehnání aktuálně na webu v populární sekci uncategorized. Nyní koupíte zcela nové kousky ve zmiňované kategorii za výborné peníze! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel vám může nabídnout kvalitní zboží. Vždyť to vidíte sami.

Neodolatelný produkt Rámová brašna Kellys Triangle od výrobce s dlouholetou historií Kellys snadno seženete právě teď u nás skutečně výhodně! Nyní pořídíte za 329 Kč.